KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1225 TL
  • 6.6140 TL
  • 7.9069 TL
Kocaeli Zirve
Naklen yayınlanacak
Naklen yayınlanacak
Spor
04 Ekim 2019 Cuma 11:52

Naklen yayınlanacak

Kocaelispor yönetimi ile burada tv arasında yapılan anlaşmayla maçlarına gidemeyen ve ve gurbetteki taraftarlar Kocaelispor'un iç saha maçlarını seyredebilecek.

 İlk yayın Kocaelispor- Turgutluspor maçında yapılmış, ancak yayının sık sık donması ve maçı anlatan spikerin Kocaelisporlu futbolcuların isimlerini yanlış söylemesi nedeniyle taraftarlardan büyük tepki almıştı. Kocaelispor Kulübü'nden yapılan açıklamada "  Nerede olursan ol, takımını yalnız bırakma . Kocaelispor - Ofspor Maçı burada.tv/kocaelispor adresinden naklen yayınlanacak. Bilet satın almak için, burada.tv/kocaelispor adresine girebilirsiniz " ifadeleri kullanıldı.

Yeşil-siyahlı taraftarlar 10 TL + KDV ödeyerek 5 Ekim Cumartesi akşamı oynanacak Kocaelispor- Ofspor maçını digital platformdan seyredebilecek.

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ