KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Özcan Karagöz istifa etti!
Özcan Karagöz istifa etti!
Spor
05 Şubat 2019 Salı 19:58
  • 1883
  • 0

Özcan Karagöz istifa etti!

Amatör Küme ekibi Derbent esnafspor başkanı Özcan Karagöz istifa etti.

İlimizin amatör küme takımlarından Derbent esnafspor başkanı Özcan Karagöz istifa etti. 30 yıldır Başkanlık koltuğunda oturan Karagöz istifasını sosyal medyadan duyurdu. Karagöz yaptığı paylaşımda isim vermeden “birileri kına yaksın” diyerek sitem etti.

İşte Özcan Karagöz’ün o paylaşımı:

“Kimse Kusura Bakmasın.özellikle Kocaeli Basını Sayın Hayrettin Albayrak.Sayın Hakan Yağcıoğlu Vede İsmini Yazamadıklarım.Pes Ettim Bıraktım Benden Bu Kadar Helalı Hoş Olsun 30 Yılı Aşkın Derbent Spor Derbent Esnaf Spor Başkanlığıma Nokta...Neden Niçin Niye Diye Bizi Eleştirmeyin Ne Vaatler Tutuldu Nede Destekler..Herkez Seçim Havasında Bize Gelince Hehehe Takımı da Ligden Çektik Bende Bıraktım. Seneye Yeni Yönetim oluşur.eleştiri Yapmadan Yazmadan Önce Beni Arayanlara Veya Davet Eden Basına Geniş Açıklama Yaparım.Kocaeli Amatör Spor Camiasındar Özür Dilerim.Finalim Böyle Olmamalıydı Birileri Kına Yaksın BIRAKTIM..”

 

 

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ