KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3097 TL
  • 6.0084 TL
  • 6.8612 TL
Kocaeli Zirve
Semih Onat gözyaşları ile toprağa verildi
Semih Onat gözyaşları ile toprağa verildi
Güncel
13 Ağustos 2010 Cuma 15:18
  • 2657
  • 3

Semih Onat gözyaşları ile toprağa verildi

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Sabancı Grup’ta müşavir olarak görev yapan Semih Onat, dün son yolculuğuna uğurlandı.

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan, KordSa`dan emekli olmasına rağmen Sabancı Grubu`nda müşavirlik yapan gazeteci Semih Onat(66), iş için gittiği Ayvalık`ta otelin merdivenlerinden düşerek başını yere çarpmıştı. Beyin kanaması geçiren Onat, tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Hastanesi`nde yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetmişti. 3 çocuk babası olan Semih Onat için Fevziye Camii`nde öğlen namazına müteakip cenaze namazı kılındı.


BAĞÇEŞME`DE TOPRAĞA VERİLDİ

Cenazeye Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye başkanı Şükrü Karabalık, Büyükşehir Belediyesi başkan vekili İlyas Şeker, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sabancı Grup adına Operasyon direktörü Zeki Kanadıkırık, İnsan Kaynakları Müdürü Nazan Keskin, sivil toplum örgütlerinin başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda kişi katıldı. Cuma namazına müteakip olarak kılınan cenaze namazının ardından Onat, Bağçeşme Mezarlığı`nda toprağa verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ