KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Sönmez'den maça davet
Sönmez'den maça davet
Spor
02 Ekim 2019 Çarşamba 16:51
  • 661
  • 0

Sönmez'den maça davet

Derince Birlikspor, Büyük Erkekler Basketbol Ligi ve ileriye dönük hedeflerini belirledi. Takımın Genel Menajeri Murat Sönmez, yeni başarılara imza atacaklarını söyledi.

BAŞARILI OLACAĞIZ


Kocaeli’nin köklü spor kulüplerinden Derince Birlikspor, Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde ilk maçına çıkıyor. Takım genel menajeri Murat Sönmez bu seneki hedeflerinin sadece sportif başarı olmadığını ifade ederek” Bu yıl TBF Kocaeli Büyük Erkekler Ligi’nde mücadele edecek takımlar arasına girdik. Baş antrenörörümüz Ulaş Enç önderliğinde genç ama deneyimli ekibimizi bir kez daha tebrik ediyorum. Spora yaptığımız yatırımlar, sadece sportif başarıyı hedeflemiyor. Derince’nin basketbol potansiyelini, genç nüfusunun daha fazla basketbol oynamasını, sporseverlerin basketbola olan sevgi ve ilgisini artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

BASKETBOL SEVERLERİ BEKLİYORUZ

 

3 Ekim Perşembe günü saat 20.30’da Derince Spor Salonu’nda ilk maçlarına çıkacaklarını ifade eden Murat Zorlu Sönmez” Derince ilçemizin parçası olduğumuz basketbol ailesinin ilişkisinin de buna güzel bir örnek olduğuna inanıyorum. Bu sezon önemli genç transferlerimiz, oldu. Onların katılımıyla organizasyonumuzu güçlendirmeyi hedefledik. Sezon başlangıcında çok heyecanlı ve çok istekliyiz. Bu heyecanımızı sezon başında yine sizlerle paylaşmak istedik. Kocaeli Büyük Erkekler Basketbol Süper Ligi'mizde yeni başarılara imza atmayı hedefliyoruz. Tüm sporcularımıza, teknik kadrolarımıza ve siz taraftarlarımıza başarılı ve keyifli bir sezon diliyorum." şeklinde konuştu.

 

 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ