KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0778 TL
  • 6.5813 TL
  • 7.9056 TL
Kocaeli Zirve
Sönmez'den maça davet
Sönmez'den maça davet
Spor
02 Ekim 2019 Çarşamba 16:51

Sönmez'den maça davet

Derince Birlikspor, Büyük Erkekler Basketbol Ligi ve ileriye dönük hedeflerini belirledi. Takımın Genel Menajeri Murat Sönmez, yeni başarılara imza atacaklarını söyledi.

BAŞARILI OLACAĞIZ


Kocaeli’nin köklü spor kulüplerinden Derince Birlikspor, Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde ilk maçına çıkıyor. Takım genel menajeri Murat Sönmez bu seneki hedeflerinin sadece sportif başarı olmadığını ifade ederek” Bu yıl TBF Kocaeli Büyük Erkekler Ligi’nde mücadele edecek takımlar arasına girdik. Baş antrenörörümüz Ulaş Enç önderliğinde genç ama deneyimli ekibimizi bir kez daha tebrik ediyorum. Spora yaptığımız yatırımlar, sadece sportif başarıyı hedeflemiyor. Derince’nin basketbol potansiyelini, genç nüfusunun daha fazla basketbol oynamasını, sporseverlerin basketbola olan sevgi ve ilgisini artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

BASKETBOL SEVERLERİ BEKLİYORUZ

 

3 Ekim Perşembe günü saat 20.30’da Derince Spor Salonu’nda ilk maçlarına çıkacaklarını ifade eden Murat Zorlu Sönmez” Derince ilçemizin parçası olduğumuz basketbol ailesinin ilişkisinin de buna güzel bir örnek olduğuna inanıyorum. Bu sezon önemli genç transferlerimiz, oldu. Onların katılımıyla organizasyonumuzu güçlendirmeyi hedefledik. Sezon başlangıcında çok heyecanlı ve çok istekliyiz. Bu heyecanımızı sezon başında yine sizlerle paylaşmak istedik. Kocaeli Büyük Erkekler Basketbol Süper Ligi'mizde yeni başarılara imza atmayı hedefliyoruz. Tüm sporcularımıza, teknik kadrolarımıza ve siz taraftarlarımıza başarılı ve keyifli bir sezon diliyorum." şeklinde konuştu.

 

 

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ