KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele AKP, 2010’un ilk değerlendirmesini yaptı
Başiskele AKP, 2010’un ilk değerlendirmesini yaptı
Siyaset
22 Nisan 2010 Perşembe 15:22
  • 834
  • 0

Başiskele AKP, 2010’un ilk değerlendirmesini yaptı

AKP Başiskele İlçe Yönetimi, gençlik ve kadın kolları üyelerinin de katıldığı toplantıda 2010 yılının ilk üç ayını değerlendirdi

AKP Başiskele İlçe Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. 2010 yılı ilk çeyreğinde gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu yetkililerden tek tek bilgi aldı. Belirlenen hedeflere ulaşmak için yapılması gerekenlerin istişare edildiği toplantıda seçim işleri komisyonunun çalışma yöntemleri ve hedefleri de görüşüldü. Toplantıya gençlik ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

KADIN VE GENÇLER
Mehmet Ustaoğlu, ilk olarak gençlik kolları yöneticilerinden mayıs ayında düzenlenmesi planlanan genç üye katılım programı hakkında bilgi aldı. Partili gençler, ilçe başkanına mayıs ayında bin genç üyeyi teşkilata kazandıracaklarını belirtti. Ardından kadın kollarının çalışmalarını ve mahalle başkanlarıyla yaptıkları toplantıları dinleyen Ustaoğlu, “Kadınlarımızın çalışmalarından oldukça memnunuz. Ancak çıtayı her geçen gün yükseltmek ve yüksek hedeflere ulaşmak için daha çok çalışmak gerekiyor” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Ustaoğlu ayrıca teşkilat başkanı Hasan Bostan`dan mahalle yönetim toplantıları SKM başkanı Fahri Uslu`dan da seçim öncesi izlenecek stratejileri dinledi. Ustaoğlu toplantının sonunda şöyle konuştu, “2011 genel seçimleri bizim ve ülkemiz için büyük önem taşıyor. İzlediğimiz sistemli çalışma politikamız bize güzel bir ivme kazandırdı. Sandık müşahidi ve yüzde 10 üye çalışmasını kısa sürede tamamladığınız için teşekkür ediyorum. Koyduğumuz sandık başına yüzde 30 üye hedefini de kısa süre içerisinde tamamlayacağınıza inanıyorum.”

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ