KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3682 TL
  • 6.1081 TL
  • 6.7640 TL
Kocaeli Zirve
Taşköprü Birlik, geleceğin yıldızlarını yetiştiriyor
Taşköprü Birlik, geleceğin yıldızlarını yetiştiriyor
Spor
Nabi Yazıcı
05 Ağustos 2018 Pazar 18:39

Taşköprü Birlik, geleceğin yıldızlarını yetiştiriyor

Taşköprü Birlik Spor Futbol Okulu Körfez İlçede yer alan Şengüler Çim Halı Tesisleri’ndeki antrenmanlara 2007-2008-2009 ve 2010 doğumlu sporcular kayıt yaptırıyor.

Taşköprü Birlik Spor Futbol Okulu faaliyetlerine başladı. Perşembe ve Pazar günleri 11-12 saatleri arasında gerçekleşen antrenmanlar önümüzdeki günlerde haftada 4 güne çıkacak. Esentepe Stadı’ndaki çalışmalar tamamlandığında 2 gün de burada çalışmalar yapılacak. Sporcular ile başarılı teknik adamlar ilgilenecek. İsmail Caferoğlu ve Kadir Çakır’ın koordinesindeki futbol okulunda sporcuları Kocaelispor’un eski sol beklerinden genç antrenör Emre Korkmaz çalıştıracak.

 

Yoğun ilgi var

Taşköprü Birlikspor Futbol Okulu’na kısa sürede ilginin olması memnuniyetle karşılanırken, sporcu sayısının artacağına kesin gözü ile bakılıyor. Yıl boyu futbol okulu faaliyetlerine devam edecek Taşköprü ekibi, okul sezonu başladığında antrenmanları Cumartesi ve Pazar günlerine çekecek. Dikkat çeken futbolcular önce Körfez ardından diğer takımların alt yapılarına kazandırılacak.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu