KOCAELİ 20° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3589 TL
  • 6.0765 TL
  • 6.8620 TL
Kocaeli Zirve
Türk Ocağı’ndan Güler’e formalı karşılama. “Bu şehirde bir Türk Ocağı bir de Kocaelispor var”
Türk Ocağı’ndan Güler’e formalı karşılama. “Bu şehirde bir Türk Ocağı bir de Kocaelispor var”
Spor
30 Haziran 2018 Cumartesi 15:33

Türk Ocağı’ndan Güler’e formalı karşılama. “Bu şehirde bir Türk Ocağı bir de Kocaelispor var”

Kocaelispor Hodrimeydan Taraftar Lideri Enver Güler ve taraftar temsilcileri Türk Ocağını ziyaret etti. Ziyarette Türk Ocağı şube yönetimi, Enver Güler’i Kocaelispor kıyafetleriyle karşıladı.

Ziyarette bayrak kampanyasına destek veren ve yaygınlaştırılması için çaba gösteren Türk Ocağı başkanı Yücel Alpay Demir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek herkesin Kocaelispor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren şube başkanı Yücel Alpay Demir, “1912 yılından beri Türk ulusunun varlığı için mücadele eden Kocaeli Türk Ocağı üyeleri olarak; 1966 yılından beri Türk spor hayatına sayısız futbolcular yetiştiren ve Anadolu ruhunu spor tarihine adını yazdıran Kocaelispor’umuzun yanınızdayız” dedi.

 

Konferans çağrısı yapıldı

Kocaelispor bu şehrin Türk Ocağı’ndan sonra en eski ve en güçlü sivil toplum kuruluşudur diyen Demir, “İlk fırsatta Hodri Meydan taraftar grubunun liderini, kulüp başkanını ve teknik direktörünü bir konferansta ağırlamak istiyoruz” diyerek konferans çağrısında bulundu.

 

Herkes Kocaelispor’a sahip çıkmalı

Hodri Meydan’ın bayrak asma çağrısına yanıt veren Demir, “Kocaelispor bayraklarımızı şehrimizin her yanına asmaya, kulübümüze destek olmak için formalarımızı almaya ve ayrıca alacağımız kombine biletler ile kulübümüze maddi destek olmaya herkesi davet ediyoruz. Bu şehirde bir Türk ocağı var. Bu ocak herkesin ocağı ve bu şehirde bir Kocaelispor var. Bu takım herkesin takımı.”

Son olarak Hodri Meydan taraftar grubu lideri Enver Güler Türk Ocağı şubesine kendilerini Kocaelispor kıyafetleri ile karşıladıkları için teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Halı Yıkama
Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
KKG
Volka Proje
Yelkent
Evdiz
Körfez Center AVM
Körfezin Sütçüsü
Kumpir
Bekiroğlu