Türk Ocağı’ndan Güler’e formalı karşılama. “Bu şehirde bir Türk Ocağı bir de Kocaelispor var”
Türk Ocağı’ndan Güler’e formalı karşılama. “Bu şehirde bir Türk Ocağı bir de Kocaelispor var”
Spor
30 Haziran 2018 Cumartesi 15:33
  • 20969
  • 0

Türk Ocağı’ndan Güler’e formalı karşılama. “Bu şehirde bir Türk Ocağı bir de Kocaelispor var”

Kocaelispor Hodrimeydan Taraftar Lideri Enver Güler ve taraftar temsilcileri Türk Ocağını ziyaret etti. Ziyarette Türk Ocağı şube yönetimi, Enver Güler’i Kocaelispor kıyafetleriyle karşıladı.

Ziyarette bayrak kampanyasına destek veren ve yaygınlaştırılması için çaba gösteren Türk Ocağı başkanı Yücel Alpay Demir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek herkesin Kocaelispor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren şube başkanı Yücel Alpay Demir, “1912 yılından beri Türk ulusunun varlığı için mücadele eden Kocaeli Türk Ocağı üyeleri olarak; 1966 yılından beri Türk spor hayatına sayısız futbolcular yetiştiren ve Anadolu ruhunu spor tarihine adını yazdıran Kocaelispor’umuzun yanınızdayız” dedi.

 

Konferans çağrısı yapıldı

Kocaelispor bu şehrin Türk Ocağı’ndan sonra en eski ve en güçlü sivil toplum kuruluşudur diyen Demir, “İlk fırsatta Hodri Meydan taraftar grubunun liderini, kulüp başkanını ve teknik direktörünü bir konferansta ağırlamak istiyoruz” diyerek konferans çağrısında bulundu.

 

Herkes Kocaelispor’a sahip çıkmalı

Hodri Meydan’ın bayrak asma çağrısına yanıt veren Demir, “Kocaelispor bayraklarımızı şehrimizin her yanına asmaya, kulübümüze destek olmak için formalarımızı almaya ve ayrıca alacağımız kombine biletler ile kulübümüze maddi destek olmaya herkesi davet ediyoruz. Bu şehirde bir Türk ocağı var. Bu ocak herkesin ocağı ve bu şehirde bir Kocaelispor var. Bu takım herkesin takımı.”

Son olarak Hodri Meydan taraftar grubu lideri Enver Güler Türk Ocağı şubesine kendilerini Kocaelispor kıyafetleri ile karşıladıkları için teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Başiskele belediyesi sata sata bitiremedi

Yazan: hamdi

Yorum: satın bakalm füzüli ilere harcayın hesap günü gelir birgün ama bu dünyada ama öbür dünyada bu milletin geleceğini ona buna peşkeş çekin bakalım hesap günü gelecek birgün

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

KENT REHBERİ