KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0663 TL
  • 6.7772 TL
  • 7.7478 TL
Kocaeli Zirve
Derince’nin sultanları sezonu açtı
Derince’nin sultanları sezonu açtı
Salon Sporları
02 Eylül 2010 Perşembe 14:05
  • 2428
  • 1

Derince’nin sultanları sezonu açtı

Derince Belediyespor Bayan Voleybol takımı sezonu açarak yeni sezon çalışmalarına başladı. Haftanın iki günü İzmit İsmetpaşa Stadında atletizm çalışmaları yaparken, haftanın üç günü ise Derince Ticaret Lisesi Spor Salon’unda devam ediyor

Bölgesel lig takımı hazır
Derince Belediyesi olara birçok spor dalını aktif hale getirirken, Büyük Bayanlar Voleybol takımı kurma başarısını da sağlayan Derince Belediyespor, Bölgesel Bayanlar Voleybol Ligi`ne katılacak bir takım kurmayı da başardı. Antrenör İsmail Arman ve Besim Subaşı tarafından yapılan çalışmalar ile Derince Belediyespor voleybol branşını geliştirmeye çalışacak. Derince Belediyespor adı altında Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi`nde mücadele edecek olan Derince Belediyespor Bayan Voleybol takımını lig hazırlıklarının atletizm çalışmalarını İsmetpaşa stadında yapıyor.


İki ayrı çalışma yapılıyor

Bu yıl İlimizi Bayanlar Bölgesel voleybol Lig`inde temsil edecek olan Derince Belediyespor Bayan Voleybol takımı çalışmalarını iki ayrı şekilde sürdürüyor. Bayan Voleybol takım sorumlusu antrenör İsmail Arman ve yardımcı antrenör Besim Subaşı atletizm çalışmalarının yanında tatkidsel çalışmaları ise Derince Ticaret Lisesi Spor Salon`unda devam ediyor. Pazartesi ve Cuma günleri İsmetpaşa Stadı`nda çalışmalarını sürdüren sarı lacivertliler, diğer günler ise Derince Ticaret Lisesi Spor Salon`unda teknik ve taktik çalışmalarını yapıyor. Haftanın her günü sıkı bir çalışma yaparak Bölgesel Bayanlar Voleybol ligine hazırlanan Derince Belediyespor`un hedefi bir üst lig olacak.


Üç transfer yapıldı

Bölgesel Bayanlar Voleybol ligine sıkı bir şekilde hazırlanan Derince Belediyespor Bayan Voleybol takımı iki farklı çalışma yaparak lig hazırlıklarını haftanın her günü yapıyor. Bölgesel Bayanlar Voleybol ligine ilk kez katılacak olan Derince Belediyespor, dış transfer`de Karamürsel İdmanyurdun`dan Senem Deveci ve Gizem  Öğüt, Gençlikspor`dan Tuğçe Çalışkan renklerine bağladı. Bunun dışında takımda Çiğdem Topuz, Gülen Göl, Güneyin Dudak, Aysu Öztunç, Cansu Demirelli, Tuğçe Çalışcan, Gülşah Aksel, Fürkan Çetinkaya, Aysun Atmaca bu yıl Derince Belediyespor Bayan voleybol takımı için mücadele verecek. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ