KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4216 TL
  • 6.1809 TL
  • 6.9730 TL
Kocaeli Zirve
Vasfi Aşçı’ya yine uluslararası görev
Vasfi Aşçı’ya yine uluslararası görev
Spor
02 Ağustos 2018 Perşembe 09:48
  • 1729
  • 0

Vasfi Aşçı’ya yine uluslararası görev

İlimizin başarılı karatecisi Haldun Alagaş adına Denizli’de turnuva düzenleniyor. Uluslararası olacak olan turnuvada yine ilimizin başarılı karatecilerinden Vasfi Aşçı hakemlik yapacak.

İlimizin evladı ve kariyerinde üst üste kimsenin başaramadığı başarıyı göstererek 3 kez dünya, 4 Avrupa, 3 Balkan şampiyonluğu, 1 Akdeniz oyunları ve sayısız Türkiye Şampiyonluğu bulunan Dünya karatesinin altın ismi Haldun Alagaş adına Denizli Pamukkale’de 3-4-5 Ağustos tarihlerinde Karate Turnuvası düzenlenecek

 

1.Uluslararası Haldun Alagaş Karate Turnuvası adıyla düzenlenecek olan müsabakada spor camiasının önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen, birçok ulusal ve uluslararası turnuvalarda görev yapan yine ilimizden biri olan Vasfi Aşçı görev yapacak.

Turnuva Denizli’nin Sarıköy mevkiinde bulunan Umut Thermal Otel’de yapılacak olup, ilimiz Eşmespor kulübü başkanlarından, karate antrenörü ve uluslararası hakemlerinden Vasfi Aşçı başarılı yönetimleriyle de merkez hakem kurulunun vaat edilen hakemler sıralamasında yer alacak.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ