KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Sirmen’in evleri satışa çıktı
Sirmen’in evleri satışa çıktı
Güncel
23 Eylül 2010 Perşembe 20:18
  • 10118
  • 8

Sirmen’in evleri satışa çıktı

Köseköy’de inşa edilecek Casaba Residence satışa çıktı. Konutlar ilk gün itibariyle büyük ilgi görüyor

Eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve milletvekili Sefa Sirmen`in bacanağı yüksek mimar Murat Satı`nın firması Murat Mustafa Satı İnşaat, Kocaeli`de bir ilke imza atıyor. Kartepe Dumlupınar Mahallesi Sakıp Sabacı Caddesi 15. Kolordu Yanı`nda inşaatına başlanan ‘Casaba Residence` ev sahibi olmak isteyenlere aynı zamanda geniş bir yaşam alanı da sunuyor. 12 ile 24 ay arasında bitecek evler aynı zamanda Kocaeli halkına residence hizmeti sunacak ilk evler olacak. Konut sahibi olanlar otel hizmeti gibi 24 saat her türlü hizmeti alabilecek.
 

FİYATLAR UYGUN
1+1 ve 3+1 şeklinde 8 farklı tip olmak üzere toplamda 21 blok ve 300 daireden oluşacak evlerin fiyatları da oldukça uygun. 65-74 metrekare alana sahip 1+1 evler 65 bin ve 81 bin TL`ye satışa sunulurken, 121-135 metrekare arasında olan 3+1 evler 123 bin ve 168 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılacak. Blokların hepsi bahçe kat, orta kat ve son kat olmak üzere üç kattan oluşacak. Kalitesi ve sunduğu imkanlara göre fiyatların son derece uygun olduğunu hatırlatan Sirmen, evlerin fiyatlarının teslim edilme aşamasına gelince iki katına çıkacağını hatırlattı.
 

SİRMEN DE EV ALDI
47 bin metrekarelik alanda kurulan ve temeli yeni atılan Casaba Residence`ın kaliteli ve lüks olmasına özen gösterdiklerini söyleyen Sirmen de depreme dayanıklı  konutlarda çocuklarının oturacağını belirtti. Temel felsefelerinin kalitele ve ucuzluk olduğunu da dile getiren Sirmen, “Havuz, otopark, fitness, cafe ve restoran gibi insanların ihtiyaç duyduğu her şey olacak” dedi.  24 ay içinde tüm evlerin hepsi teslim edileceği gibi, bloklar bittikçe ilk yıl içinde de teslimlerin yapılmaya başlanacağını sözlerine ekleyen Sirmen son olarak şu ifadeleri kullandı;
 

24 AY TAKSİT
“Yüzde 75 peşinat alınacak. Bu peşinatı anlaşmalı bankalardan çekebilecekler. Geri kalan yüzde 25 ise ise evler teslim edilene kadar faizsiz ödenebilecek. Bir yılda teslim alan bir yıl içinde, iki yılda teslim alan iki yılda yüzde 25`lik kısmı ödeyebilecek.” Tıpkı iklimsel cihazlar gibi konutların da artık A, B, C sınıfı olduğunu söyleyen Murat Satı ise evlerin enerji tasarruflu olacağını belirtti. Satı Köseköy`de yapılacak konutlarla ilgili olarak, “Evlerin izalasyonu enerji tasarrufuna göre yapılacak. Evlerin hepsi A sınıfı enerji tasarrufuna uygun şekilde dizayn edilecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Biletler Ucuz
Yazan: Ultra Körfez

Keşke bilet fiyatlarını biraz daha yüksek tutsaydınız da takımımıza biraz gelir olsaydı. Herkes destek için alırdı biletleri.

1 Beğendim
0 Beğenmedim

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ