KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Alex konuşuyor
Alex konuşuyor
Süper Lig
03 Kasım 2010 Çarşamba 09:52
  • 660
  • 0

Alex konuşuyor

Alex, sezon sonunda ilk olarak kulübü ile masaya oturacağını belirtti, “Fenerbahçe’ye büyük saygım var.

Benimle ilgili planları yoksa diğer teklifleri düşünürüm” diyerek Türkiye`de kalmak istediğini belli etti
Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, kendi internet sitesine geleceği ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Brezilyalı yıldız, önümüzdeki sezon nasıl bir yol izleyeceği konusunda birçok soru aldığını belirterek, “Fenerbahçe ile olan sözleşmem bitiyor. Ancak kulübüm dahil olmak üzere hiçbir takım ile masaya oturmadım. Çünkü bunun için henüz erken” ifadelerini kullandı.
Önceliğinin mutlaka Fenerbahçe olacağının altını çizen Alex de Souza, “Bu kulübe ve tarihine büyük saygım var. O yüzden ilk onlarla görüşeceğim. Şayet benimle ilgili planları yoksa diğer teklifleri düşünebilirim” dedi.


Coritiba, Cruzeiro, Palmeiras gibi takımların kendisine ilgi gösterdiğini ancak hiçbir zaman gerekli garantiyi veremediğine dikkat çeken yıldız oyuncu, “Özellikle Cruzeiro ve Palmeiras Brezilya`nın önde gelen kulüpleri ve onlara sevgim ve saygım var. Coritiba`da oynamak isterim. Bu yöndeki duygularımı asla gizlemedim. Ama dediğim gibi hiçbiri tekliflerinin sonunu getiremedi” diye konuştu.
 

 

Alex sözlerini şöyle tamamladı;
“Sezon sonunda ne yapacağım konusunda karar almak çok zor olacak. Soğukkanlı hareket etmek gerek. Ortada sadece ben değil, ailem ve çocuklarım da var. Ancak bir şeyi net şekilde söylemek isterim ki, kafamı yüzde yüz Fenerbahçe`nin Süper Lig`deki şampiyonluğuna verdim. Mayıs ayında şampiyonluk garanti olana kadar başka bir şey düşünmek istemiyorum.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ