KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Ankaragücü'nde şok gelişme
Ankaragücü'nde şok gelişme
Süper Lig
11 Kasım 2009 Çarşamba 12:21
  • 973
  • 0

Ankaragücü'nde şok gelişme

Teknik direktör Hikmet Karaman'ın belirlediği antrenman saati yönetim tarafından habersiz değiştirildi. Karaman sabah tesislere gittiğinde çalışacak futbolcu bulamadı.

Ankaragücü'nde teknik direktör Hikmet Karaman ile yönetim arasında yaşanan kriz giderek büyüyor. Sarı-lacivertli kulübün yönetim kurulu, futbolcuların bu sabah yapılması gereken idmana çıkmasına izin vermedi.

Teknik direktör Hikmet Karaman tarafından saat 11.30 olarak belirlenen antrenman saati, yönetim tarafından futbolcular tek tek aranarak saat 18.00 olarak değiştirildi.

Hikmet Karaman'ı arayan sarı-lacivertli futbolcular, "Hayır değişiklik yok. Herkes saat 11.00'de tesislerde hazır bulunsun" sözleriyle karşılaştı.

Sabah tesislere gelen futbolculara kapıdaki güvenlik elemanları tarafından "antrenman yok" bilgisi verildi. Bunun üzerine futbolcuların çoğunlu tesisleri terk etti.

Teknik direktör Hikmet Karaman ve yardımcıları tesislere gelip sahada futbolcuları beklemeye başlarken, sarı-lacivertli futbolculardan sadece Ceyhun, Semavi, Ariel, Bora, Serkan Kırıntılı ve Metin Akan'ın tesislerde yer aldığı öğrenildi. Karaman'ın görüntü kaydı yaptırdığı ve durumun tespiti için noter çağırdı öğrenildi.

Yönetimin talimatıyla malzemiciler ve kulüp doktoru tesislerde bulunmazken, soyunma odaları da kilitlendi. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ