KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Bobo ; Türkiye için oynarım
Bobo ; Türkiye için oynarım
Süper Lig
30 Ekim 2010 Cumartesi 12:16
  • 1086
  • 0

Bobo ; Türkiye için oynarım

Bobo, FourFourTwo'nun kasım sayısında Erdem Kabadayı'ya verdiği röportajda Türk Milli Takımı'nda oynayabileceğini söyledi.

Bobo, "Brezilya Milli Takımı'na iki yıl önce İrlanda'yla yapılan bir dostluk maçı için çağrıldım ama oynama şansını bulamadım. Brezilya'nın milli takımında oynatmak için çok fazla sayıda futbolcusu var. O kadar ismin arasına girmek gerçekten çok zor. Türk Milli Takımı'nda oynamak için tabii ki düşünebilirim ama bunun için şartların oluşması ve ortada bu yönde bir çalışma olması gerekir. Böyle bir teklif gelir ve uygun şartlar yaratılırsa elbette Türkiye için oynarım. Neden olmasın?' diye konuştu.

 

 

Schuster cesaret veriyor

Brezilyalı yıldız, Mustafa Denizli ile Schuster arasındaki farkı da şöyle anlattı:

"Süper Lig'de şampiyon olduğumuz ve Türkiye Kupası'nı kazandığımız sezondan sonra çok iyi bir hazırlık kampı geçiremediğimizi söylemeliyim. Durum böyle olunca da savunmaya biraz daha ağırlık vererek lige tutunmaya çalıştık ve gol yollarında sıkıntılar çektik.

Bu sezon başında harika bir hazırlık kampı geçirdik ve son derece hazır bir biçimde lige başladık. Meyvelerini de alıyoruz. Yeni teknik direktörümüz Bernd Schuster hücum etme konusunda bize cesaret veriyor. Atağı daha çok önemsememizi istiyor."

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ