KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Guiza markajda !!
Guiza markajda !!
Süper Lig
03 Kasım 2010 Çarşamba 10:29
  • 795
  • 0

Guiza markajda !!

İspanyol yıldızın ilk eşi Rocio Aranda, Tele 5 kanalında yayınlanan DEC isimli programa katıldı ve Fenerbahçe'de forma giyen golcü hakkında inanılmaz iddialarda bulundu.

“Bir gün bana olan sevgisini şöyle ifade etmişti: Evindeki masanın üzerine kokainle ismimi yazmış ve fotoğrafını cep telefonuma göndermişti. Güiza tam bir kokainmandı”

 

Ayak topuğundan ameliyat olan ve tedavisi sona erdikten sonra İstanbul`a dönerek takıma katılan Daniel Güiza, “Benim için gerçek bir dönüm noktası olacak” diyerek Fenerbahçeliler`e umut saçmıştı. Ancak İspanyol yıldızın üzerinde gezinen kara bulutlar dağılacak gibi görünmüyor. Çünkü İspanya`dan gelen son haberler, yine ortalığı karıştıracak türden...

 

‘Arkadaşlarımız da biliyor`
İspanya televizyon kanallarından ‘Tele 5` geçtiğimiz cuma günü Daniel Güiza`nın iki eski eşini bir araya getirdi. Cahime Canisamo`nun sunuculuğunu üstlendiği ‘DEC` isimli programda, ilk eşi Rocio Aranda, Güiza`ya şok suçlamalarda bulundu. “Daniel tam bir kokainmandı” diyerek konuşmasına başlayan Aranda, hem sunucuyu hem de izleyicileri şoka soktu. Eski eş Aranda bu iddiasını da bir anısıyla doğrulamaya çalıştı: “Bir gün bana olan sevgisini çok farklı bir şekilde ifade etti. Kendi evinde masanın üzerine ismimi kokainle yazıp, fotoğrafını çekmiş ve cep telefonuma göndermişti. Bu olayı birçok ortak arkadaşımız da biliyor...”

 

Nuria: Nafaka ödemiyor...
Aranda`nın bu sözlerinin ardından şaşkına dönen sunucu Canisamo, bu kez mikrofonu Güiza`nın Fenerbahçe`ye geldiği dönemde birlikte olduğu sevgilisi ve menaceri Nuria Bermudez`e çevirdi. Aranda kadar olmasa da, Bermudez`in anlattıkları da dikkat çekiciydi: “Güiza sözünü yerine getirmiyor. Nafaka da ödemiyor. Son dönemlerde çocuğuna bile para göndermedi...” Rocio Aranda, aynı programa geçen yıl da katılmış, Güiza`nın bir milli maç kampında kendisini otele davet ettiğini ve birlikte olduklarını söylemişti. Güiza`nın hem Rocio Aranda hem de Nuria Bermudez`den birer çocuğu bulunuyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ