KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Hakem ve Temsilcilerimize özel görev
Hakem ve Temsilcilerimize özel görev
Süper Lig
26 Ekim 2012 Cuma 11:31
  • 1458
  • 0

Hakem ve Temsilcilerimize özel görev

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ilimiz başarılı FİFA hakemi Seçim Demirel, Üst klasman yardımcı hakemi Nihat Samuk’a önemli görev verdi
DEMİREL VE SAMUK MHK`NUN GÖZDESİ
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ilimiz başarılı FİFA hakemi Seçim Demirel Adana`da bayrak sallarken, Üst klasman yardımcı hakemi Nihat Samuk ise Kahramanmaraş Stadı`nda oynanacak olan maçta önemli görev verdi. Ayrıca Temsilciler Kurulu Süleyman Arkan`a Spor Toto Süper Lig 9.hafta maçında Trabzonspor ile Bursaspor maçında görev verdi. İlimiz üst klasman temsilcisi Aydın Özbek İzmir`de PTT 1.Lig maçında Klasman temsilcisi Zeki Yaman İstanbul`da Spor Toto 2.Lig maçında, Klasman temsilcisi Bülend Beyazıt İstanbul`da Spor Toto 3.Lig maçında, Klasman temsilcisi Nedret Argun, Ankara`da Spor Toto 3.Lig maçında, Klasman temsilcisi Kamil Öztezer İstanbul`da Spor Toto 3.Lig maçında ve Klasman temsilcisi Yalçın Gül Çorum`da Spor Toto 3.Lig maçında önemli görev verdiler. 
 

KRİTİK MAÇLARDA GÖREV ALDILAR
Merkez Hakem Kurulu ilimiz üst klasman hakemlerinden Seçim Demirel ve Nihat Samuk`a bu yıl çok sayıda maç verirken başarılı yönetimleriyle gözlemcilerden yüksek not almayı başarırken MHK gözdesi olmayı başardılar. Temsilciler kurulu ilimiz başarılı üst klasman temsilcileri Aydın Özbek,  Süleyman Arkan, Halit Arslan ve Kayhan Alyörük`e Spor Toto Süper Lig ve PTT 1.Lig maçlarında önemli görev verdiler. Temsilciler Kurul ayrıca ilimiz klasman temsilcileri Zeki Yaman, Yalçın Gül, Nedret Argun, Serkan kural, Kamil Öztezer ve Bülent Bayazıt`ı Spor Toto 2.Lig ve Spor Toto 3.Lig maçlarında görev aldılar.
 

SAMUK CEZALI MAÇTA GÖREVLİ
Cumartesi günü saat 14.00`de Kahramanmaraş 12 Şubat Stadı`nda oynanacak olan Şanlıurfaspor ile Adana Demirspor PTT 1.Lig 9. Hafta maçında üst klasman hakemi Mustafa Öğretmenoğlu yönetirken yardımcılıklarını Mehmet Kısa ve ilimizden Nihat Samuk yaparken, dördüncü hakem olarak Cihan Burgan görev alacak. Cumartesi günü saat 13.30`da İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı`nda oynanacak olan Tepecikspor A.Ş. ile Polatlı Bugsaşspor Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup 8.Hafta maçında klasman hakemi Levent Aktan yönetirken yardımcılıklarını Tandoğan Uysal ve Sebahattin Ayvazoğlugil yaparken dördüncü hakem olarak Koray Yıldızer görev alacak. 
 

ARKAN BÜYÜK MAÇA VERİLDİ
Bu maçta gözlemci Süleyman Güneş ve ilimiz temsilcisi Zeki Yaman maçı takip edecek. Pazar günü saat 19.00 da Trabzon Avni Aker Stadı`nda oynanacak olan Trabzonspor A.Ş. ile Bursaspor Süper Toto Süper Lig 9. Hafta maçında üst klasman hakemi İlker Meral yönetirken yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Muhittin Gürses yaparken dördüncü hakem olarak Kutluhan Bilgiç görev alacak. Maçta gözlemci Galip Bitigen ve Temsilci olarak Turgay Polat, Barış Birinci ve ilimizden Süleyman Arkan maçı takip edecekler. 
 

TRABZON MAÇI ARKAN`IN
Pazar günü saat 19.00`da Adana 5 Ocak Stadı`nda oynanacak olan Adanaspor A.Ş. ile Samsunspor PTT 1.Lig 9. Hafta maçında üst klasman hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek. Yardımcılıklarını ilimiz FİFA hakemi Seçim Demirel ve Volkan Akçit yapacak. Pazar günü saat 19.00`da İzmir Atatürk stadında oynanacak olan Karşıyaka ile Göztepe A.Ş. PTT 1.Lig 9. Hafta maçında üst klasman hakemi Hüseyin Göçek yönetirken yardımcılıklarını Süleyman Özay ve Esat Sancaktar yaparken dördüncü hakem olarak Sertaç Şaroğlu görev alacak. 
 

ÖZBEK İŞ BAŞINDA
Bu maçta gözlemci Metin Tokat ile ilimiz üst klasman temsilcisi Aydın Özbek, Sırrı Tuğ ve Halit Özgül maçı takip edecek. Pazar günü saat 13.30`da İstanbul Bahçelievler İl Özel İdare stadında oynanacak olan İstanbulspor A.Ş. ile Ankara Demirspor Spor Toto 3.Lig 1. Grup 9.Hafta maçında ulusal klasman hakemi Burak Astar yönetirken yardımcılıklarını Yakup Yılmaz ve Nihat Kaya yaparken, dördüncü hakem olarak Hasan Yanık görev alacak. Bu maçta gözlemci Gültekin Durmaz ve ilimiz temsilcisi Bülent Bayazıt maçı takip edecek. Hacettepespor ile Batman Petrolspor Spor Toto 3.Lig 2. Grup 9. hafta maçında ulusal klasman hakemyerden Alpaslan Cebe yönetirken, yardımcılıklarını Armağan Çekinmez ve Ümit Ambar yaparken dördüncü hakem olarak Sezer Yalçın görev alacak. Bu maçta gözlemci olarak Ömer Kırdinli ve ilimiz temsilcisi Nedret Argun maçı takip edecek. 
 

GÜL, ÇORUM-DİYARBAKIR MAÇINDA
Pazar günü saat 13.30`da İstanbul Maltepe Hasan Polat Stadı`nda oynanacak olan Maltepespor ile Mardinspor Spor Toto 3.Lig 3. Grup 9.Hafta maçında ulusal klasman hakemi Ümit Öztürk yönetirken yardımcılıklarını Serkan Gülçer ve Cemalettin Gündoğdular yaparken dördüncü hakem olarak Suat Omak görev alacak. Bu maçta gözlemci olarak Ahmet Tahsin Uçkaç ve ilimiz temsilcisi Kamil Öztezer maçı takip edecek.  Pazar günü saat 13.30`da Çorum Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı`nda oynanacak olan Çorum Belediyespor ile Diyarbakırspor Spor Toto 3.Lig 3. Grup 9.Hafta maçında ulusal klasman hakemi Serkan Önsal yaparken yardımcılıklarını Ahmet Şanslı ve Mükremin Uzer yaparken dördüncü hakem olarak Müjdat Duman görev alacak. Bu maçta gözlemci olarak Adem Aydın ve ilimiz temsilcisi Yalçın Gül maçı takip edecek.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ