KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kupayı verin
Kupayı verin
Süper Lig
21 Aralık 2011 Çarşamba 10:37
  • 772
  • 0

Kupayı verin

‘TFF, sezon sonunu beklemeden gereğini yapıp, kararı açıklamalı.’ ‘Kanaat var, savcılık iddianamesi var, delil var. Daha ne bekleniyor’

Başkan Sadri Şener, şike soruşturması ile ilgili TFF Etik Kurulu'nun hazırladığı raporun ortaya çıkmasından sonra özel açıklamalarda bulundu. Etik Kurulu raporunda Fenerbahçe'nin 5 maçta şike, 3 maçta da şike teşebbüsü yaptığının ortaya çıktığının hatırlatılması üzerine Şener, "Biz başından beri bu işte olmadığımızı söyledik. 82 puanın helâl olduğunu vurguladık. Talebimiz bellidir. Kupanın Trabzonspor'a verilmesi ve şampiyon olarak bu camianın ilan edilmesini bekliyoruz" dedi. "Ortada kanaat var, savcılık iddianamesi var, deliller var" ifadelerini kullanan başkan Şener, "Daha nasıl bir şey bekleniyor. Yokuz işte, bu tip işlerin içinde Trabzonspor olarak biz yokuz" diye konuştu.

 

 

 

ŞENER: LİG KARIŞACAK
Tutukluluk süreci biten Serdal Adalı'nın dediği gibi kendilerini kenar süsü yapmaya çalıştıklarını vurgulayan Şener, "Daha kaç defa diyeceğiz. 'Bizi bu tip işlerin içine sokmayın' diye. Türkiye Futbol Federasyonu, sezon sonunu beklemeden gereğini yapıp, kararını açıklamalı. Fakat ligin kaderi ne olur bilemem. Lig karışacak. Ama bu konu sezon sonuna taşınamaz" açıklamasında bulundu. Sadri Şener, TFF Başkanı M. Ali Aydınlar'ı istifaya davet etmesiyle ilgili ise "TFF eleştirilmeyecek bir kurum mu? Disiplin Kurulu'na sevk edilecek bir şey yapmadık. Onlara savunma da vermeyeceğim" dedi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ