KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
'Ocak'ta kulübedeyim'
'Ocak'ta kulübedeyim'
Süper Lig
18 Aralık 2011 Pazar 11:49
  • 742
  • 0

'Ocak'ta kulübedeyim'

Carlos Carvalhal ile dün buluşan Tayfur Havutçu müjdeyi verdi...

Beşiktaş`ın emanetçi Teknik Direktörü Carlos Carvalhal ile görevin gerçek sahibi Tayfur Havutçu, dün Samsun yolculuğu öncesinde tesislerde bir araya geldi. Yönetici Cengiz Zülfikaroğlu`nun da bulunduğu ortamda iki teknik adam sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

 

 

CARVALHAL: Biraz dinlendikten sonra artık seni aramızda görmeyi çok istiyoruz
HAVUTÇU: Yaptıkların için teşekkür ederim. 2. yarıda takımın başına geçeceğim

 

 

‘HER TÜRLÜ YARDIMA HAZIRIM`
Carvalhal, Havutçu`ya cezaevinden çıkmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Yeniden burada olduğun için çok mutluyuz. Uzun zamandır bu anı bekliyorduk. Takım da iyi gidiyor. Biraz dinlendikten sonra artık seni aramızda görmek istiyoruz. Yapabildiğimin en iyisini yaptım. Bundan sonrası için de her türlü yardıma hazırım” dedi.
 

 

‘YİNE BERABER OLACAĞIZ`
Carvalhal`in bu sözlerine karşılık ise Tayfur Havutçu, ocak ayında görevinin başına geçeceğinin sinyalini vererek “Benim yokluğumda çok iyi bir dönem geçirdin. Önemli işler yaptın. Bugüne kadar yaptıkların için çok teşekkür ederim. Biraz dinlendikten sonra ikinci yarıda takımın başına geçmeyi düşünüyorum. Yine beraber olacağız. Bu zorlu dönemde takımın başına geçmeyi kabul etmen de ayrı bir incelikti” ifadelerini kullandı. Tesislerde futbolcularla da ayak üstü sohbet eden Tayfur Havutçu`nun neşeli görüntüsü ve oyuncuların da hocalarına karşı gösterdiği büyük ilgi dikkatlerden kaçmadı.

 

 

‘TEDBİR` BAŞVURUSU YAPILDI
Siyah-Beyazlı kulübün, Tayfur Havutçu`nun tekrar takımın başına geçebilmesi adına tedbirin kaldırılması için Federasyon`a başvuruda bulunduğu belirtildi. TFF`nin hafta içinde karar alacağı kaydedildi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ