KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0963 TL
  • 6.8043 TL
  • 7.7242 TL
Kocaeli Zirve
Polat’tan kısa mesaj!
Polat’tan kısa mesaj!
Süper Lig
22 Kasım 2010 Pazartesi 10:44
  • 758
  • 0

Polat’tan kısa mesaj!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat karşılaşmayı yakınındaki yöneticilerle izledi. Mehmet Helvacı ile birlikte toplantı yapan isimlerden hiçbirinin Kayseri’ye gitmemesi dikkat çekti.

Galatasaray`ın oynadığı son iki resmi maça gelemeyen Başkan Adnan Polat dün akşam Kayseri`de adeta gövde gösterisi yaptı. Önceki gün yurt dışı tatilinden dönen Başkan Polat`ın yanında Taner Aşkın, Yiğit Şardan, Işın Çelebi, Murat Yalçındağ, Selim Sayılgan ve Emir Sarıgül gibi yöneticilerin bulunması İkinci Başkan Mehmet Helvacı`ya gönderme olarak yorumlandı. Manisaspor mağlubiyeti ardından Mehmet Helvacı ile birlikte toplantı yapan 6 yöneticiden hiçbir ismin maça gelmemesi ise dikkat çekti.
Bu arada Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur ile Galatasaraylı yöneticiler arasında dün akşam soğuk rüzgarlar esti. Kayseri`ye gelen bütün misafir yöneticileri, VIP tribünde ağırlayan Başkan Mamur, Ali Turan olayı nedeniyle sarı-kırmızılılara ilgi göstermedi. Mamur ile Galatasaray Başkanı Adnan Polat maçı farklı tribünlerden izledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ