KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Sadri Şener isyan etti!
Sadri Şener isyan etti!
Süper Lig
07 Aralık 2011 Çarşamba 14:37
  • 530
  • 1

Sadri Şener isyan etti!

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Lille maçı öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Lille maçı öncesi Sabahspor.com'a konuştu. "Bizim kadar sık maç yapan başka takım yok" diyen Şener, ligin zevksiz geçtiğini söyledi. Trabzonspor Başkanı, 18 Aralık'taki Fenerbahçe maçı için ise "İddianame o gün açıklanabilir" diye konuştu.

 

BİZİM KADAR SIK MAÇ YAPAN BAŞKA TAKIM VAR MI?
Soruşturmayla ilgili yaşananlar nedeniyle takımla toplantı yaptık, gereken konuşmaları yaptık, oyuncularımızın olumsuz etkilenmemeleri için önlemleri aldık ama ben daha farklı bir noktaya dikkat çekmek istiyorum… Bir takım bu kadar sık maç oynuyorsa, bir yerlerde bir yanlışlıklar var demektir. Eskiden ne deniyordu? "Avrupa kupalarında oynayan takımlar, pazar-çarşamba maçlarına hazır olmadır!" Evet doğru ama o eskidendi, şimdi durum farklı, biz Şampiyonlar Ligi'nde oynuyoruz, hafta sonu Türkiye liginde oynuyoruz, bir de üstüne hafta içi yine Türkiye liginde maç oynuyoruz.

 

FENER İLE G.SARAY İÇİN PROBLEM DEĞİL AMA…
Bu durum Fenerbahçe ve Galatasaray için problem değil çünkü onlar sadece bir tek ligde oynuyorlar. Ama bize eklenince şimdi ben Çarşamba günü Lille ile oynayacağım, sonra Pazar günü Gençlerbirliği ile oynayacağım, ondan sonra yine Çarşamba günü Galatasaray ile oynayacağım. Fikstürü bile karıştırıyoruz. 7 günde 3 maç ediyor. Kim oynuyor 7 günde 3 maç. Biz bile her şeyi şaşırıyoruz, elbisemiz nerede, pantolonumuz nerede onu şaşırıyoruz, yolumuzu şaşırıyoruz, futbolcu ne yapsın.

 

İDDİANAME FENER MAÇINDA KABUL EDİLEBİLİR
Türkiye'nin gündemi o kadar hızlı değişiyor ki, maç günü neler olur bilemiyorum. Gündem maç mı olur yoksa belki iddianame o gün açıklanır, yani mahkeme gizliliği belki o gün kaldırır, maç unutulur, gündem tamamen değişir, bunlar karman çorman işler, her şey olabilir 18 Aralık'ta.

 

BU LİGDEN ZEVK ALMIYORUM
Ben şahsen zevk almıyorum, zevksiz bir lig oynanıyor, ne yapıldığını ben de çok biliyorum, sadece hukuka, adalete güveniyorum, başka da bir şey bilmiyorum.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ