KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Terim operasyonu
Terim operasyonu
Süper Lig
17 Kasım 2009 Salı 11:48
  • 1211
  • 0

Terim operasyonu

Terim'le yollar ayrıldı, şimdi sıra tecrübeli hocanın döneminde göreve gelen isimlerde... Hami Mandıralı, Abdullah Ercan ve Ogün Temizkanoğlu'nun işine son verilmesi an meselesi.

Güney Afrika`da yapılacak olan 2010 Dünya Kupası finallerine katılamayan A Milli Takımımız`da teknik direktör Fatih Terim`le yollar, Ermenistan`la yapılan eleme maçından sonra resmi olarak ayrılmıştı. Fatih Terim`le birlikte göreve gelen ve onun yardımcılıklarını yapan Metin Tekin ve Oğuz Çetin de, tecrübeli teknik adamın izlediği yoldan gitmişti. Alınan bilgiye göre ise Terim`in getirdiği isimlerle yolların ayrılması operasyonuna devam edileceği öğrenildi. Bilindiği gibi Ümit Milli Takımımız`ın başında Hami Mandıralı, 19 Yaşaltı`nda Ogün Temizkanoğlu ve 17 Yaşaltı`nda da Abdullah Ercan teknik adamlık koltuğunda oturuyor. Terim`in son kalan adamlarıyla da yakında ilişkinin kesileceği gelen haberler arasında yer alıyor.

 

Yeni isimler düşünülüyor

Yapılacak olan operasyonda Hami Mandıralı, Abdullah Ercan ve Ogün Temizkanoğlu`nun ardından da bu konudaki temizliğin devam edeceği öne sürüldü. Alınan bilgiye göre göreve gelecek olan yeni teknik adamla birlikte Türkiye Futbol Federasyonu`nun, A Milli Takım`la birlikte onun altında bulunan tüm birimleri yeniden organize edeceği bildirildi. Başta gelecek vaat eden bu 3 hocanın işine son verileceği ve yeni isimlerin Milli Takımlar teknik kadrosunun içinde yer alma ihtimalinin oldukça kuvvetli olduğu belirtildi.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ