KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Nokia C3, Vodafone'la Türkiye'de
Nokia C3, Vodafone'la Türkiye'de
Teknoloji
29 Ekim 2010 Cuma 12:36
  • 1348
  • 0

Nokia C3, Vodafone'la Türkiye'de

Nokia C3, internete ve sosyal ağlara hızlı ve rahat bir şekilde bağlanılmasını sağlıyor

Qwerty klavyesi ile mesajlaşmayı kolaylaştırıyor.
Dünyada merakla beklenen, şıklık ve kolay kullanımı uygun fiyatla birleştiren Nokia C3, Türkiye'de ilk defa ve sadece Vodafone'da tüketicilere sunuluyor.

Vodafone Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, Vodafone Cep Avantaj tarifeleri ile ayda sadece ek 18 liraya Nokia C3'e sahip olanlar ilk ay 5 bin şebeke içi SMS ve 1 GB internet kullanımı da kazanıyor.

Nokia C3, internete ve sosyal ağlara hızlı ve rahat bir şekilde bağlanılmasını sağlıyor, Qwerty klavyesi ile mesajlaşmayı kolaylaştırıyor.

Nokia'nın mobil internet ve sosyal iletişim odaklı cihazı C3, 2,4 inçlik ekranıyla web sayfalarını görüntülemede ve mobil internet kullanımında büyük rahatlık sağlıyor. OVI servislerine ve sosyal ağlara bağlanırken net bir görüntü sunan ekran, 2 megapiksel kameranın çektiği resim ve videoları da canlı biçimde gösteriyor.

2G ve wi-fi üzerinden internete erişilebilen Nokia C3, kullanım sıklığına göre 7 ila 30 saat arası etkin kullanma süresi, 500 ila 1000 saate kadar da bekleme süresi sunabiliyor.

Açıklamaya göre, kampanya kapsamında yer alan Nokia C3 modelinin 8 Aralık tarihine kadar sadece Vodafone tarafından satılacağı belirtildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ