27 Mayıs 2018 Pazar 04:15
Soyağacından sonra bu özellikte GELİYOR
Soyağacından sonra bu özellikte GELİYOR
Teknoloji
16 Şubat 2018 Cuma 17:32
  • 2927
  • 0

Soyağacından sonra bu özellikte GELİYOR

E-devlet sitesinin soyağacı sorgulama özelliğinden sonra Milli Savunma Bakanlığı’nın Şehit Tespit Projesi yoğun talep alacak.

E-Devlet birkaç hafta önce vatandaşlara soy ağacı sorgulama özelliğini sayfasına taşımıştı. Yoğun talep üzerine bir çok kez site çökmüş ve yeniden kullanılmaya başlanmıştı.

Milli Savunma Bakanlığının sayfasında da “Şehit Tespit Projesi”ni sitesinde vatandaşlara özel uygulama getirmişti. Bu özellik ile vatandaşlar Osmanlı’nın yıkılış dönemi ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu arasındaki zamanda yaşanan savaşlarda şehit olanların kaydını görebilecekti.

Dedesinin hangi savaşta şehit düştüğünü öğrenmek isteyen vatandaşlar Milli Savunma Bakanlığı’nın sitesinden bunu kolayca öğrenebilecek. Sistem de 1853 Kırım Savaşı’ndan beri olan savaşlarda şehit düşenlerin kimlik bilgileri alınabilecek.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir