KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7855 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.4302 TL
Kocaeli Zirve
En mutlu memurlar Başiskele’de buluştu
En mutlu memurlar Başiskele’de buluştu
Güncel
22 Nisan 2010 Perşembe 15:44
  • 0

En mutlu memurlar Başiskele’de buluştu

Kocaeli’nin en mutlu memurları Başiskele’de bir araya geldi. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve evlendirme birimi memurları, Kocaeli’deki evlendirme memurlarını ağırladı

Başiskele Belediyesi, il genelinde faaliyet gösteren evlendirme memurları ve belediyelerin evlendirme birimi personelini düzenlediği yemekte ağırladı. Her nikâhta yeni bir heyecana ve mutluluğa tanık olan evlendirme memurları bu kez Başiskele`nin farklılığına tanık oldu. Ev sahipliğini Başiskele Belediyesi evlendirme memurları Fikri Gündüz, Ahmet Dinçay, Melek Topuz ve Tayfun Sertkaya`nın yaptığı yemeğe katılan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz`ın konuşmaları, nikâh kıyma anıları ve memurların esprileri dikkat çekti.

Başiskele Beypiliç Tesisleri`nde düzenlenen yemeğe; nikâh memurları; Fikri Sever (İzmit), Hasan Çelik (Kartepe), Fatma Berberoğlu (Çayırova), Hikmet Gencer (Gölcük), Tahsin Karabulut (Dilovası), Muzaffer Açıkgöz (Darıca), Abdulkadir Karaman (Gebze) ve evlendirme birimi personelleri katıldı. Oldukça samimi ortamda geçen yemekte espriler birbiri ardına sıralandı. Başkan Hüseyin Ayaz yaptığı kısa konuşmada, insanların en mutlu anlarına tanık olmanın ayrıcalık olduğunu, mutluluklara tanık olan nikâh memurlarının çok mutlu olması gerektiğini vurguladı ve görev sürelerinde başarılar diledi. Evlendirme memurlarının bir sonraki ay toplantısının Çayırova`da yapılacağı belirtildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ