KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3097 TL
  • 6.0084 TL
  • 6.8612 TL
Kocaeli Zirve
Şampiyonun adı çolakoğlu mermer
Şampiyonun adı çolakoğlu mermer
Amatör Futbol
09 Ağustos 2010 Pazartesi 13:54
  • 1740
  • 0

Şampiyonun adı çolakoğlu mermer

Kocaelinde marka haline gelen her yıl geleneksel gerçekleşen Olgunlar turnuvasının 4’üncü ayağı sona erdi. Toplam 35 takımın 2 ay boyunca Derincede sürdürdüğü büyük organizasyonda mutlu sona Çolakoğlu Mermer ulaştı.

Yıldız oyuncuların bir araya geldiği Çolakoğlu Mermer finalde Tem-Ay İnşaatı 6-3 ile geçip bu yıl zirveye çıktı. Kapanış organizasyonu ise tek kelime ile muhteşemdi. Final maçının ardından kupalar dağıtıldı


Temay zorlayamadı

Derince Belediyesinin büyük destek verdiği Özkarataş organizasyon tarafından organize edilen Kocaeli Olgunlar 4 futbol turnuvası sona erdi. Tam 2 ay süren ve 35 takımın kıyasıya mücadele ettiği büyük organizasyonda mutlu sona final maçında Temay İnşaatı 6-3 mağlup eden Yıldızlar topluluğu Çolakoğlu Mermer takımı ulaştı. Turnuvada final maçından önce oynanan üçüncülük dördüncülük maçında ise Tüpraş Kandıralılar Derneğini 3-2 mağlup edip bu yılın üçüncüsü oldu. Final maçlarında seyirci ve protokol yerini alırken, özellikle kapanış töreni tek kelimeyle muhteşemdi.


Çolakoğlu Mermer bileğinin hakkıyla

Çağatay Remzi, Emre, Mücahit, Ahmet, Sabri gibi oyuncuların forma giydiği Çolakoğlu Mermer Kocaeli Olgunlar 4`e bu yıl damgasını vurdu. Final maçına kadar güçlü takımları saf dışı bırakan Çolakoğlu finalde Temay karşısında çok da zorlanmadan sonuca gitti. Özellikle Çağatay`ın final maçında gösterdiği performansla sonuca giden Çolakoğlu mermer, maçı 6-3 kazandı ve bu yılın şampiyonu oldu. Çolakoğlu`lu futbolcuları maçtan sonra şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadı.


Kapanış töreni muhteşemdi

Derince Belediyesi Yavuzspor Şehit Hakan Işık tesislerinde gerçekleşen Kocaeli Olgunlar 4 futbol turnuvasının final g ünü tek kelimeyle muhteşem geçti. Seyirci rekorunun kırıldığı final maçlarında Derince Protokolü tam kadro yerini aldı. Finali Derince Kaymakamı Cengiz Cantürk, Derince Garnizon komutanı Ali Kocatürk, Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar ve çok sayıda izleyeci katıldı.Final maçı sonrası turnuva tertip kurulunun gerçekleştirdiği kapanış töreni muhteşem geçerken, havai fişek gösterileri maçları izlemeye gelenlere son derece heyecanlı dakikalar yaşattı. Maç sonrası ise Kocaeli Olgunlar 4`de dereceye giren takımları protokol tarafından kupa ve madalyalar dağıtıldı.


Ali Sak gol kralı oldu

Bu arada Kocaeli Olgunlar 4 futbol turnuvasının gol kralı attığı 23 golle Kandıralılar Derneği takımından Ali Sak oldu. Golcü oyuncuya gol krallığı kupasını ve Sansui marka uydu alıcı hediye edildi. Turnuvanın favori takımları arasında gösterilen Tüpraş takımı ise Kocaeli Olgunlar 4`de üçüncülükle yetindi.


ÇOLAKOĞLU MERMER:6
TEMAY İNŞAAT:3

HAKEM: Turgay Dönmez ***
SAHA: Şehit Hakan Işık Tesisleri (Olgunlar 4-final)
ÇOLAKOĞLU: Ramazan Özdamar ***, Çağatay Acar ****, Ahmet Birinci ***, Mücahit Ak ***, Emre Numan Bayraktaroğlu **, Remzi Demir *** (Öner Akdoğan **), Sabri Ağacan *** (Burak Çolak **)
TEMAY: Volkan Keskin **, İbrahim Aydın ** (Uğur Özkan **), Çetin Ekin **, Aytekin Ekin **, Ramazan Ateş ** (Aydın Günaydın ***), İsmail Işıksoy ***, Özkan Şenol **
GOLLER: Çağatay Acar 3, Sabri, Emre Numan 2 (Çolakoğlu Mermer), Aytekin Özkan, Uğur Özkan (Temay İnşaat)

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Hale

2 dakikalık mesafeden 3 kez aranmasına rağmen gelemeyen ambulans! İki kadın hemşire ve ellerini kollarını sallaya sallaya yanlarında en basiti tansiyon aleti dahi yok! Ambulans şoförü bina girişinde elleri cebinde! Ve bina sakinleri çoğunlukla kadın ve kendi imkanları ile ambulansa indirdiler. Sözün bittiniz yer...

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ