KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Yönetim listesi şekilleniyor
Yönetim listesi şekilleniyor
Kocaelispor
19 Nisan 2010 Pazartesi 16:48
  • 2452
  • 2

Yönetim listesi şekilleniyor

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, Edirne dönüşü yönetim listesini şekillendirmek için harekete geçti. Eski yöneticilerle hafta içerisinde bir araya gelecek olan Çelik, liste hazırlıkları için düğmeye bastı

Düğmeye basılacak
Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, yönetim kurulu listesi hazırlıklarına bugünden itibaren ağırlık verecek. Mevcut yönetim kurulu üyeleriyle bir akşam yemeğinde bir araya gelecek olan Çelik, yönetim kurulu listesi hazırlıklarına bugünden itibaren hız verecek. Mevcut yönetim kurulunu 21 kişiden oluşturmayı planlayan Muammer Çelik, sendikalardan gelecek olan üçüncü isim içinde Yakup Yıldız`dan bilgi alacağı öğrenildi.

Eskilerden 12 isim
Sıkıntılı bir süreçte Kocaelispor Kulübü yönetim kurulunda yer alan 33 isimden 12`sinin yeni yönetimde de yer alacağı tahmin ediliyor. Ferit Okan Tarı, Yalçın Eldoğan, Halil Çolak, Veli Başkurt, Oktay Kalyoncu, Muzaffer Emiroğlu, Serkan Çataloğlu, Yaşar Arslan, Doğukan Paşalıoğlu, Recep Varol, Şenol Çiçek ve Cumhur Alkan`ın yönetim kurulunda yer alacağı öğrenildi. Uğur Yalçınkaya, Halim Koca`nın yeni yönetimde yer alıp olmayacağı önümüzdeki günlerde netleşecek.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ