KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti
27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti
Yaşam
Aktan Uslu
10 Ekim 2018 Çarşamba 09:19
  • 4468
  • 0

27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti

Gebze Dernekler Birliği eski Başkanı Mustafa Rençber’in 27 yıllık hayat arkadaşı kansere yenik düştü. Ünzile Rençler son yolculuğuna İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nden uğurlanacak

Gebze’de uzun yıllar esnaflık, sivil toplumda da Gebze Rizeliler Derneği Başkan Yardımcılığı ve Gebze Dernekler Birliği başkanlığı, TükoDer Gebze Şube yöneticiliği yapan Mustafa Rençber 27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti. Eşi Ünzile Rençber amansız hastalığa karşı verdiği mücadeleyi kaybetti. 48 yaşındaki talihsiz kadın, rahim kanserinden ötürü hayatını kaybetti.

Gebze doğumlu Edirneli

Gebze’de dünyaya gelen ve aslen Edirneli olan Ünzile Rençber; Oğuz ve Ozan Fırat Rençber’in annesi, Ayşe – Hulusi Rençber’in kızıydı. Çift geçtiğimiz yıllarda İstanbul’a taşındıktan sonra İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nde gözlükçülük yapıyordu.

Son yolculuğuna bugün uğurlanacak

Ünzile Rençber bugün (10 Ekim Çarşamba) İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nde toprağa verilecek. Cenaze namazı, ikindi namazına müteakip Piri Paşa Mahallesi’ndeki Kalaycıbahçe Meydanı, Kalaycıbahçe Sokak’taki Hacı Şaban Camii’nde kılınacak. Hasköy Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Kocaeli Zirve; merhume Ünzile Rençber’e Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diler.  

DİĞER HABERLER

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları, kursiyerlerinin eğitim motivasyonunu, bünyesinde açtığı yarışmalarla desteklemeyi sürdürüyor. KO-MEK Fotoğrafçılık branşı kursiyerleri arasında açılan ödüllü fotoğraf yarışması da bu motivasyona adeta güç kattı. Şubat ayında düzenlenen yarışmanın sonuçları açıklanarak, dereceye girenler belli oldu. “Kocaeli’nde Doğa ve Mekan” temalı fotoğraf yarışmasında Gebze Kurs Merkezi kursiyeri Ahmet Kurtuluş birinci oldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ