KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3887 TL
  • 6.0956 TL
  • 6.7858 TL
Kocaeli Zirve
27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti
27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti
Yaşam
Aktan Uslu
10 Ekim 2018 Çarşamba 09:19

27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti

Gebze Dernekler Birliği eski Başkanı Mustafa Rençber’in 27 yıllık hayat arkadaşı kansere yenik düştü. Ünzile Rençler son yolculuğuna İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nden uğurlanacak

Gebze’de uzun yıllar esnaflık, sivil toplumda da Gebze Rizeliler Derneği Başkan Yardımcılığı ve Gebze Dernekler Birliği başkanlığı, TükoDer Gebze Şube yöneticiliği yapan Mustafa Rençber 27 yıllık hayat arkadaşını kaybetti. Eşi Ünzile Rençber amansız hastalığa karşı verdiği mücadeleyi kaybetti. 48 yaşındaki talihsiz kadın, rahim kanserinden ötürü hayatını kaybetti.

Gebze doğumlu Edirneli

Gebze’de dünyaya gelen ve aslen Edirneli olan Ünzile Rençber; Oğuz ve Ozan Fırat Rençber’in annesi, Ayşe – Hulusi Rençber’in kızıydı. Çift geçtiğimiz yıllarda İstanbul’a taşındıktan sonra İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nde gözlükçülük yapıyordu.

Son yolculuğuna bugün uğurlanacak

Ünzile Rençber bugün (10 Ekim Çarşamba) İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nde toprağa verilecek. Cenaze namazı, ikindi namazına müteakip Piri Paşa Mahallesi’ndeki Kalaycıbahçe Meydanı, Kalaycıbahçe Sokak’taki Hacı Şaban Camii’nde kılınacak. Hasköy Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Kocaeli Zirve; merhume Ünzile Rençber’e Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diler.  

DİĞER HABERLER

İlimizde yaşlı nüfus artıyor

İlimizde yaşlı nüfus artıyor

Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğünce açıklanan verilere göre; 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye’nin nüfusunu, 6 milyon 895 bin 385 kişi ile yaşlı nüfus oluşturdu. 65 yaş üstünü içeren yaşlı nüfusu, 2000 yılında toplam nüfusun %5,7'sini (3 858 949) oluştururken, bu oran 2011 yılında % 7,3 (5 490 715) ve 2017 yılında %8,5 (6 895 385) oldu. Yaşlı nüfus oranında yıllara göre bakıldığında, oranın her geçen yıl artıyor.

12 yaşında 50 ameliyat geçirecek

12 yaşında 50 ameliyat geçirecek

Bandırma’da 15 gün önce yaşanan olayda oyun için çıktığı yük vagonu üzerinde yüksek gerilime kapılan 12 yaşındaki Birhat Elitaş, sevk edildiği Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşam mücadelesi veriyor. Kazanın yaşandığı ilk anda doktorların çok az şans verdiği küçük çocuk, tedavilere cevap vermeye başladı ve yaklaşık 50 ameliyat sonrasında da durumu netleşecek. Oğlunun yanından ayrılmayan anne Asya Nafiye Elitaş, sürekli olarak kana ihtiyaç olduğunu belirterek, 0 RH (+) kan gurubu olan vatandaşlardan yardım istedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu