KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Çocuğunuz matematiği sevmiyor mu?
Çocuğunuz matematiği sevmiyor mu?
Yaşam
29 Aralık 2011 Perşembe 15:52
  • 1843
  • 0

Çocuğunuz matematiği sevmiyor mu?

Ne yaptıysanız çocuğunuza matematiği sevdiremediniz değil mi? Ne kadar çalışırsa çalışsın notlarında bir düzelme olmuyor… Peki, bir matematik koçundan destek almaya ne dersiniz?

Yaşam koçluğu, son yıllarda sık sık kulağımıza çalınan bir kavram. Artık yaşamını daha dengeli, kaliteli ve anlamlı sürdürmek; iletişim becerilerini ortaya çıkarmak, kişisel becerilerini geliştirmek, başarmak ve hedefine ulaşmak isteyen pek çok kişi yaşam koçlarından destek alıyor. Çalışanlarının performansını artırmak ve belirlenen hedeflere en kısa ve etkili yoldan ulaşmak için yaşam koçlarını bünyesine katan kurumların sayısı da günden güne artıyor.
 

SAYISIZ EĞİTİM ALDI
Altınyol Kişisel Gelişim ve Çözüm Merkezi`nin sahibi, Rana Kaplan da bu konularda kendisine danışılan bir yaşam koçu. Kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen Kaplan, kısa bir süre önce hizmete açtığı Altınyol Kişisel Gelişim ve Çözüm Merkezi`nin çatısı altında yaşam, öğrenci-ebeveyn ve yönetici koçluğu çalışmaları yapıyor. Altınyol Kişisel Gelişim ve Çözüm Merkezi`nin en dikkat çeken çalışmalarından biri de matematik koçluğu.
 

SOMUT SONUÇLAR ALINIYOR
Matematik koçluğu İlkokul, SBS ve lise öğrencileri için verilen standart özel matematik derslerinin koçlukla birlikte, aynı anda yapıldığı çok özel bir program. Bu yöntemle öğrencinin Matematik dersiyle olan zihinsel problemi, çok etkili koçluk teknikleriyle ortadan kaldırılıyor. Özellikle matematik dersinde başarı sağlayamayan veya zorlanan çocuklar için yapılan bu özel çalışmayla 1 ay gibi çok kısa bir sürede sınav notlarına ve puanlarına yansıyan somut sonuçlar alınıyor.
 

MATEMATİKTE BAŞARI MÜMKÜN
Matematik koçluğu programı, ilk andan itibaren bu dersi sevdiren ve kolaylaştıran bir bakış açısı geliştiriyor. Rana kaplan “Hepimiz kolay olduğuna ve yapabileceğimize inandığımız konulara karşı daha istekli ve sevecenizdir çünkü bu inanç bize motivasyon sağlar. Matematik koçluğu bu inancın yerleştirildiği ve an içinde karşılaşılan tüm zihinsel engellerin profesyonel koçlukla ortadan kaldırıldığı, matematikte başarıyı mümkün kılan eşsiz bir çalışmadır” diyor.
 

ARTIK MATEMATİĞİ SEVECEK
Matematik koçluğu alan çocukların kısa sürede matematiği sevmeye ve daha kolay anlamaya başladığını da ifade eden Rana Kaplan, bu durumun notlara en geç 1 ay içerisinde yansıdığını belirtiyor. Matematikte sağlanacak başarı için haftada 1 ya da 2 saatin yeterli olacağının da altını çizen Kaplan, “Matematik koçluğunu ilimizde sadece Altınyol Kişisel Gelişim ve Çözüm Merkezi gerçekleştirmektedir. Eğer sizin çocuğunuzun da yıldızı matematikle barışmıyorsa, bizi aramanız yeterli” diyor.
 

İletişim:
ALTINYOL KİŞİSEL GELİŞİM VE ÇÖZÜM MERKEZİ
Tel.: 0535.663 13 74
Web: www.altinyolegitim.com
E-posta: info@altinyolegitim.com

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ