KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Dolphin’de Michael Jackson rüzgarı
Dolphin’de Michael Jackson rüzgarı
Yaşam
08 Kasım 2009 Pazar 16:52
  • 821
  • 0

Dolphin’de Michael Jackson rüzgarı

Dolphin Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Michael Jackson’un Türk fanları dans gösterisi, ilimizdeki Jackson hayranları tarafından beğeniyle izlendi

Sony Music ve Dolphin Alışveriş Merkezi tarafından birlikte organize edilen Michael Jackson Türk-Fan Grubu gösterisi büyük ilgi ile izlendi. 8 dansçı ile 2007 yılından beri Türkiye`nin değişik illerinde şovlarını sergileyen grubun eğitmeni ve sözcüsü Davut Baysal, ilimizdeki Michael Jakson hayranlarının ilgisinin fazla olduğunu söyledi.
 

JACKSON ARŞİVİ SERGİLENDİ
Konuşmasının devamında gösterilerinin amacını vurgulayan Baysal, “Michael Jakson`u yaşatmak, ona olan hayranlığımızı sunmak, buraya gelen insanlara Jackson`u anlatmak” dedi. Gösteri sırasında ayrıca 1960 yılından beri arşivlenen plaklar, dergiler, kasetler, CD`ler, kitaplar ve haberleri sergilendi.
 

SÜRPRİZ HEDİYELER
Michael Jackson`un ünlü şarkıları Bad, Jam, Dangerous adlı şarkıları eşliğinde Jackson figürleri sergileyen dans grubunun sahneden inmesinin ardından, izleyicilere şarkıcı hakkında sorular soruldu. Soruları doğru bilenlere Jackson`un ölümünün ardından çıkartılan “This is it” adlı 2 CD`lik albümü hediye olarak hediye olarak verildi.  
Koray ZÖNGÜR

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ