KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Ellle’de menüler size özel!
Ellle’de menüler size özel!
Yaşam
23 Kasım 2012 Cuma 17:53
  • 2226
  • 0

Ellle’de menüler size özel!

Elle Ev Yemekleri kahvaltı menüsünü müşterilerine özel oluşturmuş. Mekanda işi acele olanlar için ayrı, vakti bol olanlar için ayrı, kararsızlar için ayrı bir menü var!
Körfez Mahallesi çalışanları çok şanslı... Çünkü onlar iş saatleri içinde de annelerininki kadar temiz ve lezzetli ev yemekleri yeme imkanına sahip. Dolphin AVM karşısında hizmet veren Elle Ev Yemekleri özellikle öğle yemeğinde sulu yemek tercih eden insanlarla dolup taşıyor. Izgara çeşitlerinin yanında müşterilerine ev yemekleri, zeytinyağlılar ve tatlı çeşitleriyle hizmet veren Elle Ev Yemekleri samimi ortamı ve zengin menüsüyle de müdavimleri için vazgeçilmez bir mekan.KARİYERİNİ YARIDA BIRAKTI
Aslında Elle Ev Yemekleri daha yeni el değiştirmiş. Nursel Kutlu`nun işlettiği, Antik Pub`ın işletmecisi Oral Şimşek`in de danışmanlık hizmeti verdiği mekan yakın bir zamanda adını Lal Ev Yemekleri olarak değiştirecek. Bir firmada ihracat uzmanı olarak çalışırken kariyerini yarıda bırakan ve arkadaşlarının tavsiyesiyle Elle Ev Yemekleri`ni işletmeye karar veren Nursel Kutlu, bu işe girdiğine çok memnun. Elle`ye bir bayan elinin değmesinin çok şeyi değiştireceğini ifade eden Kutlu, “Elle kendisini yenilemeye sürekli devam edecek” diyor.
 

MENÜLER ÇOK İLGİNÇ
Elle Ev Yemekleri 2 katlı ve 150 metrekarelik salonunda aynı anda 100 kişiyi ağırlayabilecek kapasitesiyle hizmet veriyor. Her gün sabah 08:00-22:00 saatleri arasında açık olan mekanın açık alanı da mevcut. 
Güne kahvaltısız başlayamayanlar için kahvaltı menülerinin yanında her sabah iki çeşit çorba servisi de yapan Elle, kahvaltı menüsünü üç gruba ayırmış. Elle`nin müdavimlerinden işi acele olanlar ‘Fazla zamanım yok`, keyif yapmak isteyenler ‘Vaktim bol` ve seçim yapmakta zorlananlar ‘Bu da olsun` menülerinden istediğini seçebiliyor.
 
SİZE ÖZEL MENÜ
Peki, bu menülerin içinde neler var? Önce işi acele olanlardan başlayalım... ‘Fazla zamanım yok` menüsünde tost çeşitleri ve kahvaltılık ürünler gibi hazırlanması ve servisi fazla vakit gerektirmeyen çeşitler var. ‘Vaktim bol` menüsü kahvaltı keyfi için vakti olanlar için. Menüde omletten, yumurtaya, köy gözlemesine kadar dilediğiniz lezzeti bulabilir, uzun kahvaltı sohbetlerini bu menü eşliğinde yapabilirsiniz. ‘Bu da olsun` menüsü ise adından da anlaşıldığı gibi kararsız müşteriler için oluşturulmuş. Canınızın istediği her şey, anında tabağınızda. 
 

TANDIRI DENEMELİSİNİZ
Elle Ev Yemekleri`ndeki çorba ve sulu yemek çeşitlerinin yanı sıra ızgaralar da ağzınıza layık. Özel olarak hazırlanan tandır ise mutlaka denenmeli, lezzetini ise uzun zaman unutamayacaksınız. Restoranda ayrıca, her damak tadına hitap eden makarna ve zeytinyağlılardan da istediğinizi seçebilirsiniz. Zeytinyağlı taze fasulyeden patates salatasına, mercimek köftesinden makarna salatasına, kızartmadan zeytinyağlı yaprak sarmasına kadar birbirinden lezzetli onlarca seçenek Elle`de sizleri bekliyor. 
 

MENÜ E-POSTA KUTUNUZDA
Menüden örnekler verirken Elle`nin tatlılarından bahsetmemek haksızlık olur. Ev baklavası, şekerpare, ayva tatlısı, sadrazam lokumu... Hepsi birbirinden nefis. Elle Ev Yemekleri`nde çocuklar da unutulmamış. Onlar için hepsinin severek yiyeceği menüler oluşturulmuş. Köfte menü, sosis menü ve burger menüsü bunlardan bazıları... Elle Ev Yemekleri müdavimlerinin en büyük avantajlarından biri de daha mekana gitmeden, o günkü menüden haberdar olmaları. Bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyen kişilerin Elle`ye e-posta adreslerini bırakmaları yeterli.
 

SİPARİŞİNİZ KAPINIZDA
Elle Ev Yemekleri öğle tatilinde ofisini terk edemeyenleri de düşünmüş. İşletme, e-posta adresinize gönderdiği menüden seçtiğiniz tüm yemekleri bir telefonla ayağınıza getiriyor. Böylece Elle müdavimleri hem öğle tatilinde vakit kaybetmemiş hem de Elle`nin leziz yemeklerinden mahrum kalmamış oluyor. Ancak Müşterilerine servis ettiği tüm yemekler becerikli hanımların ellerinden çıkan Elle`nin şık salonunda yemek yemek de ayrı bir keyif. Ferah bir ortamda, aile sıcaklığını bulabileceğiniz mekanda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. 
 

RESMİ AÇILIŞ YAPILACAK 
Mekanına gelen konuklarını evlerinde misafir ağırlıyormuşçasına, samimiyetle karşıladıklarını ifade eden Nursel Kutlu “Mekanımızda hijyen kurallarına ve kullandığımız malzemelerin kalitesine azami özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin beğenisi bizim için çok önemli.  Henüz çok yeniyiz ama emin adımlarla ilerliyoruz. Yılbaşı öncesinde resmi açılışımızı da gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun yanı sıra restoranda birkaç değişiklik de yapacağız. Kalite ve hizmet bizim işimiz” diyor. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ