KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
En garip kozmetik ürünleri
En garip kozmetik ürünleri
Yaşam
04 Eylül 2009 Cuma 12:59
  • 606
  • 0

En garip kozmetik ürünleri

Her geçen gün yeni ürünlerle tanışan kozmetik dünyası özellikle kadınlar için ilginç birtakım alternatifler sunuyor. İşte hiç durmadan gelişme gösteren kozmetik sektörünün en tuhaf ürünleri. Okuyunca şaşıracaksınız…

Boğa spermi ile saç bakımı
İster inanın ister inanmayın; fakat son günlerde İngiltere'deki kuaför salonlarında boğa spermi saç bakımında kullanılan en önemli bakım ürünlerinden biri haline geldi. Saç bakımında kullanılan bu ürün boğa spermi ve ‘katera' adlı bir bitki kökünün karışımından meydana geliyor. Besleyici ve güçlendirici olan bu kremin kuaförler arasındaki takma adı da saç viagrası. Eğer 100 dolarınızı gözden çıkarırsanız, siz de saçınıza bu kürü uygulayabilirsiniz.

Dışkı kokusuna son
Japonlar tarafından bulunan bu ilginç haplar aslında oldukça hijyenik bir amaca hizmet ediyor. Bu haplar 3 günlük kullanım sonucunda dışkınızın kokusuz olmasını garantiliyor. İlk 6 ayda 600 binin üzerinde satılmış olması oldukça şaşırtıcı değil mi?

Saç jölesi
Goril sümüğünün işe yaramayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Çünkü ilk duyduğunuzda mide bulandıran bu ürün Meksika'da saç jölesi olarak kullanılıyor. 8 dolara satılan bu ürünü kullandıktan sonra saçlarınız aynı ambalajın üzerinde duran bu goril gibi sert ve vahşi görünebilir.

Göğüs ucu kremi
Göğüs uçlarının daha parlak, taze ve pembe görünmesi için üretilmiş olan bu krem ayrıca cildi canlandırıyor ve siyah noktaların da ortadan kalkmasını sağlıyor. Üstelik bu ürünü uzun süreli bir kullanımdan sonra keserseniz, cildiniz hala parlak kalmaya da devam ediyor. Hanımlar! Sizce de büyük bir avantaj değil mi?

Kasık bölgesi krem boyası
Bu krem kadınlarda kasık bölgesindeki tüylerin renklendirilmesi için kullanılıyor. Saçınızda kullandığınız sarı, pembe ve diğer ateşli renkleri neden bu bölgede de kullanmayasınız ki?

Kuş dışkısı ile yüz bakımı
Bülbül dışkısında yer alan ‘guanin' enziminin birçok yüz kreminin içinde bulunduğunu biliyor muydunuz? Üstelik bu madde sayesinde teniniz daha canlı ve daha bakımlı görünecektir.

Cheetos kokulu ruj
Merkezi New York'ta bulunan bir firma tarafından üretilen bu ruj tıpkı peynir gibi kokuyor. Siz de denemek ister miydiniz?

Jenital bölge kremi
Kadınların sürekli baş etmek zorunda kaldığı istenmeyen jenital bölge tüylerinden kurtulmanın en etkili yolundan biri bu kremi kullanmaktır. İstenmeyen tüylerden kurtulacağınız gibi, bölgeye değişik şekiller de vermek elinizde.

Tırnaklar için güneş koruyucu
Ultraviyole ışınlarından korunmak için özel güneş gözlükleri ve güneş kremleri mevcut. Peki aynı uygulama niye tırnaklarınız için de olmasın? Bu ürünü tırnaklarınıza aynı oje gibi sürüyorsunuz ve onlar da güneşten korunmuş oluyorlar.

Alacakaranlık makyajı
Alacakaranlık serisinin filmlerinden olan Yeni Ay'ın çekimleri sırasında kullanılan bu makyaj setini siz de bambaşka bir görüntüye sahip olmak için kullanmak istemez miydiniz ?

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ