KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Erkekler kadınları içkilerinden tanıyormuş
Erkekler kadınları içkilerinden tanıyormuş
Yaşam
27 Eylül 2010 Pazartesi 11:34
  • 721
  • 0

Erkekler kadınları içkilerinden tanıyormuş

Erkeklerin karşılarındaki kadınları tanımak için birden fazla yöntemleri var elbette. Peki bir tane daha ister misiniz?

Bira: Bira içen kadınların, delikanlı gibi olma istekleri vardır. Doğal ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptirler; fakat kadınlıkları ile ilgili sorunları vardır.

 
Martini: Martini içen kadınlar güçlü kadınlardır; aynı zamanda da iyi içicilerdir. Martini kadınları genelde streslidirler, her an depresyona girebilirler. Ama o durumlarından kurtulmak için de uğraşırlar.
 
Scotch (İskoç viskisi): Bu içki “zeka” anlamına gelir. Scotch içen kadınların ayakları yere basar; kim olduklarını bilirler ve başkalarının ne düşündüğü onlar için önemli değildir.
 
Margarita: Bu kadınla takılmak oldukça zevklidir. Zariftir, modayı takip eder, eğlenceyi de çok sever. Çok zeki olduğunu söyleyemeyiz ama akıllıdır.
 
Kırmızı şarap: Bu kadınlar genelde sağlıklarına düşkündürler. Ayrıca tutucu ve ölçülüdürler. Onlarda anne şefkati vardır, bu yüzden hassas ve sıcakkanlıdırlar. Şarabın boğazlarında bıraktığı o sıcaklığa bayılırlar.
 
Şampanya: Bu kadınlar elit takılırlar, insanların kendileri hakkında entelektüel olduklarını düşünmesini isterler ve Fransız kadını olma arzuları vardır; içlerinde de dönüp duran birkaç fantezi...
 
Cosmo: Başka bir tutucu kadın. Bu tür kadınlar genelde akıntıya kapılmazlar fakat kendilerini de bilgili göstermek için gereğinden fazla uğraşırlar.
 
Rom & Kola: Bu kadınlar eğlenceye düşkündürler ve yerlerinde duramazlar. Dans etmek onlara farklı bir enerji verir.
 
Rakı: Rakı içen kadınların muhabbetine doyum olmaz... Rakı için bir kadın her ortama uyum sağlamayı biliyordur.
 
Votka: Votka içen kadınlar eğlenmeyi severler ve asidirler. Ertesi günü düşünmeden anı yaşamayı çok iyi bilirler... Fakat bazen fazla somurtkan olabilirler...
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ