KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Evlerde yenilik zamanı…
Evlerde yenilik zamanı…
Yaşam
25 Eylül 2010 Cumartesi 14:50
  • 6359
  • 0

Evlerde yenilik zamanı…

Yaz ayları sona erdi. Kara kış bastırmadan evdeki yenilik ve tadilatları tamamlamak lazım… Eğer sizin de aklınızda evinizde değişiklik yapmak varsa, EVDEMA’ya uğramadan kararınızı vermeyin deriz

Bu günlerde birçok kişi evini yenilemeyi planlıyor. Mutfak ve banyosunu değiştirmek isteyen, duvarlarının yeni nesil duvar kağıtlarıyla daha şık görüneceğini düşünen ya da birkaç aksesuar değişikliğiyle evine farklı bir hava katmak isteyenler için onlarca çeşit arasından seçim yapmak oldukça zor. Ne yazık ki, kentimizde duvar kağıdından parkeye, mutfak-banyodan seramiğe, armatürden aydınlatmaya ihtiyacımız olan her çeşidi bir araba bulabileceğimiz mağazaların sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az.


1978`DEN BERİ

Bu hafta, seçiminizde sizlere yardımcı olmak adına birbirinden şık ve kaliteli ürünlerini İzmitlilerin beğenisine sunan Evdema Ev Dekorasyon Mağazası`nı ziyaret ettik. Evdema, evini yeniden yaratmak isteyenlere, daha kapısından içeriye girerken doğru adreste olduğunu hissettiriyor. Farklı çizgileriyle birbirinden modern banyo ve mutfaklar, seramikler, armatürler, aydınlatma elemanları ve aksesuarların içerisinden tercih yapmak oldukça zor. Evdema Mağaza Müdürü İbrahim Ulusal`dan mağaza, ürünler, markanın geçmişi ve hedefleri hakkında bilgiler aldık. 30 yılı aşkın süredir inşaat malzemeleri satışında faaliyet gösteren Uğur Yapı, 1978 yılında Kemal Çelik tarafından kurulmuş.


KALİTELİ MARKALAR

1989 yılında Eczacıbaşı-Dasa bayiliğini alan Uğur Yapı, İstanbul Avrupa yakası ve Trakya bölgesinde, Eczacıbaşı-Intema A.Ş Münhasır Bayiliği`ni hala devam ettirmekte. Eczacıbaşı yapı grubunun Vitra, Artema, İntema Mutfak, Villeroy Boch, Burgbad markalı ürünlerini toptan satış bölümünde, projeli işler bölümünde ve perakende mağazalarında olmak üzere, üç ayrı kanalda satışa sunan Uğur Yapı, gelişmeye hız kesmeden devam etmiş ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir marka daha oluşturmuş.


EVE DAİR HERŞEY

2008 yılında Avcılar`da EVDEMA Ev Dekorasyon Mağazaları`nı hizmete açan Uğur Yapı, dünyanın ve Türkiye`nin en tanınmış seramik, banyo, armatür, vitrifiye, mutfak, ankastre ürün, Vitale parke, duvar kağıdı, iç-dış kapı, doğaltaş, şömine, aydınlatma, masa-sandalye, aksesuar, mobilya ürün gruplarını bünyesinde barındırmış. 2009 yılının Ağustos ayında ise Kocaeli`de bir bayi açarak kentimize hizmet vermeye başlamış. Evdema`nın şu anda 400 alt bayisi, 6 mağazası ve 2 bayisi bulunuyor.


GEÇMİŞİMİZ ÖNEMLİ

Kısa bir süre önce kentimizde açılan Evdema, Türkiye`deki iki bayiden biri ve mağazada 5 personel çalışıyor. Mağazanın müdürlüğünü İbrahim Ulusal yapıyor. Kaliteli ürünleri ucuza verdiklerini söyleyen Ulusal, “Biz Evdema olarak geçmişimize önem veren bir firmayız. Önemli projelerde bulunarak ilerliyoruz. Bu nedenle müşteriye verilen hizmete, verilen sözlerin yerine getirilmesine ve müşteri memnuniyetine titizlikle önem vermekteyiz” diyor.


SEKTÖRÜNDE BİRİNCİ

“Yıllık 70 milyon ciro yapan bir markayız” diyen Ulusal, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Bu başarımız ile şu anda sektör içinde Türkiye birincisiyiz. Biz müşterinin istediğini vermek zorundayız bilinciyle ilerliyoruz. Bir evin dekorasyonuyla alakalı neredeyse her şeyi yapıyoruz. Seramik, banyo, armatür, vitrifiye, mutfak, ankastre ürün, parke, duvar kağıdı, iç-dış kapı, doğal taş, şömine, aydınlatma, masa-sandalye, aksesuar ve mobilya gibi bir çok ürünü çeşitliliği ve stoğu ile bizde bulabilirsiniz. Evdema`da her zevke, her yaşa ve modaya uygun ürünlerle hizmet veriyoruz.


BÜYÜMEYE DEVAM

Sattığımız ürünlerin kalitesi bizler için önemli olan konuların en başında. Müşterinin uzun süre kullanabileceği, bu süre boyunca modanın gerisinde kalmayacağı ürünlerle hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini düşündüğümüz için ürün teslimi ve montaj işlemleri tam zamanında yapılıyor.  Bundan sonraki projelerimizde adımızı daha da büyüterek başka bayilikler açma çalışmalarımız var. Samsun, Antakya, Eskişehir, Ankara ve Sakarya ile görüşmeler yapıyoruz.”
Evdema, modern çizgilerle birbirinden farklı model ve renklerle hizmet veriyor. Evdema`da bir evin dekorasyonu için gereken her şeyi rahatlıkla bulmak mümkün.
 

Adres:
EVDEMA Ev Dekorasyon Mağazaları
Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Sokak
Eren Apt. altı no: 4/B-C
İzmit/KOCAELİ
Tel:0262.324 57 71
Web: www.evdema.com

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ