KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
GESLİMED kitap kampanyası düzenleyecek
GESLİMED kitap kampanyası düzenleyecek
Yaşam
Aktan Uslu
13 Eylül 2018 Perşembe 10:49
  • 1711
  • 0

GESLİMED kitap kampanyası düzenleyecek

Gebze ve Sarkuysan Liseleri Mezunları Derneği’nde yönetim yaz döneminin ardından toplandı. Gündemde okul kütüphanesi için kitap kampanyası da var

Yaz mevsiminin geride kalmasıyla birlikte siyasi partilerle birlikte sivil toplum örgütlerinde de yoğun bir hareketlilik başladı. Gebze’nin aktif, kendi alanında ilk ve tek özelliği taşıyan sivil toplum örgütlerinden Gebze ve Sarkuysan Liseleri Mezunları Derneği (GESLİMED) de yeni dönem öncesi ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya GESLİMED Başkanı Bilal Dülger ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Suat Şengezer, Asiye Umut, Semra Atasayan, Öznur Özkaya, Gül Tanyeli Atasayan, Meltem Çarkgil ve Baki Kal katıldı.

GESLİMED’in kendi yerinde gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında dernek mali durumu, yeni eğitim öğretim dönemine ilişkin pankart, okuldaki ihtiyaç sahibi çocuklara yardım, üye sayısının arttırılması, dernek için sosyal ağlarda paylaşım, üye aidatları, dernek dergisi için ön çalışma ve okul kütüphanesi için kitap kampanyası üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ