KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Güzeller güzeli Ada 3 yaşında!
Güzeller güzeli Ada 3 yaşında!
Yaşam
13 Kasım 2012 Salı 09:59
  • 939
  • 0

Güzeller güzeli Ada 3 yaşında!

İlimizin tanınmış iş adamlarından Nuri Çıkmış ve eşi Sevda Çıkmış’ın güzel kızları Ada, 3 yaşına bastı. Minik Ada kendisi için düzenlenen muhteşem doğum günü partisinde çevresine bol bol gülücük dağıttı

İlimizin tanınmış iş adamlarından Su Rent a Car`ın sahibi Nuri Çıkmış ile ev hanımı olan eşi Sevda Çıkmış`ın  güzeller güzeli biricik kızları Ada 3 yaşına bastı. Anne ve babasının, Ada`nın yeni yaşını kutlamak için düzenlediği dillere destan doğum günü partisi ailenin tüm akraba ve dostlarını bir araya getirdi. Yahya Kaptan`da hizmet veren Kaptan Cafe`de gerçekleşen, her yerin pembe ve siyah renklerle süslendiği ‘Mini Mouese` konseptli partide, Ada`nın ve konukların mutluluğu için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü.

 
HERKES PEMBE-SİYAH
Birbirinden sevimli Mini Mouse figürleri, pembe ve siyah balonlar, kurdeleler ve parti süsleriyle donatılan kafe bir masal ülkesini andırıyordu. Ailenin, konuklardan da siyah ve pembe renklerde kostüm giymesini rica etmesi, doğum gününün konseptiyle uyumlu bir atmosfer yarattı. Pembe tül etekli Mini Mouse kostümü içinde mutluluktan uçan Minik Ada`nın duvarlara asılan dev posterleri ve posterlerin altına ailesi tarafından yazılan mesajlar ise konukları duygulandırdı. 
 
KONUKLAR DA COŞTU
Kıvılcım şelaleleriyle masaya getirilen doğum günü pastasındaki mumları anne ve babasıyla birlikte üfleyen Ada`nın mutluluğu görülmeye değerdi. Minik Ada ve arkadaşları pastalarını yiyip, kendileri için hazırlanan rengarenk kurabiye ve şekerlemeleri tattıktan sonra birlikte gülüp oynayarak gönüllerince bir gün geçirdi. Anne Sevda Çıkmış`ın elleriyle yaptığı leziz ikramların tadı damaklarda kalırken, çalan müziğin ritmiyle coşan konukların da en az Ada ve arkadaşları kadar eğlendiği gözlerden kaçmadı.
 
YÜZLER BOYANDI
Gün boyunca çocuk cıvıltıları ve kahkahalarla devam eden partide Ada`nın teyzesi Semahat Gün`ün tüm çocukların yüzünü tek tek boyaması organizasyona renk kattı. Gazetemizin eğitim editörü Gülümser Ayhan`ın da katıldığı partide herkes farklı ve güzel bir gün geçirirken, konuklar tarafından hediyelere boğulan Ada sevimli ve sempatik tavırlarıyla herkesin kalbini fethetti. Biz de Bizim Kocaeli Gazetesi olarak minik Ada`ya daha nice sağlıklı ve mutlu yaşlar diliyoruz.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ