KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Hem fırın hem de kafe...
Hem fırın hem de kafe...
Yaşam
28 Aralık 2012 Cuma 13:58
  • 2223
  • 1

Hem fırın hem de kafe...

Köseköy’de hizmet veren Kartepe Simit Fırını, hem lezzetli ürünleri hem de farklı kafe-fırın konseptiyle ilgi görüyor

3 yıl önce hizmete açılan Kartepe Simit Fırını, sadece çıtır çıtır simidiyle değil, kendi imalathanesinde ürettiği birbirinden leziz unlu mamullerle de kısa sürede pek çok kişinin uğrak noktası haline geldi. İkinci şubesini bir yıl önce açan Kartepe Simit Fırını hem fırın hem de kafe konseptiyle müdavimlerine sıcacık bir ortamda fırından yeni çıkmış lezzetleri tatma imkanı sunuyor.

 
KONSEPTİ FARKLI
Ender Çakmak ile Kudret Dalgıç ortaklığında işletilen Kartepe Simit Fırını 2 kat üzerinde, 260 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor ve aynı anda 170 kişiyi ağırlayabilme kapasitesine sahip. Müşterilerinin beğenisine sunduğu tüm ürünleri kendi imalathanesinde üreten Kartepe Simit Fırını`nın ortaklarından Ender Çakmak, “Çevre fırın ve pastanelerden oldukça farklı bir konseptimiz var.
 
SİMİTTE İDDİALI
Her şeyi burada kendimiz üretiyoruz. Özellikle tüm ürünlerimiz çok lezzetli, ancak simidimizin üzerine yoktur. Ayrıca fiyatlarımız da oldukça uygun” diyor. Kartepe Simit Fırını`nın ürün yelpazesi çok geniş. Simitten kurabiyeye, yaş pastadan kuru pastaya, kanepe çeşitlerinden börek ve poğaçaya kadar her türlü ürünü bulabileceğiniz Kartepe Simit Fırını ürünlerin tazeliği konusunda da hayli iddialı.
 
HER ŞEY GÜNLÜK 
Kartepe Simit Fırını`nda satışa sunulan bütün ürünler günlük olarak imal ediliyor ve taze taze tüketiliyor. 19 kişilik çalışan kadrosuyla hizmet veren mekan haftanın her günü 00:00`a kadar müşterilerini ağırlıyor. Doğum günleri, paralı hanım günleri, kutlamalar ve diğer özel gün etkinlikleri için de uygun bir salona sahip olan Kartepe Simit Fırını`nın evlere servis hizmeti de var.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ