KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
İstenmeyen tüylere SEMPREMAJ ile elveda!
İstenmeyen tüylere SEMPREMAJ ile elveda!
Yaşam
30 Aralık 2011 Cuma 18:56
  • 14044
  • 5

İstenmeyen tüylere SEMPREMAJ ile elveda!

Aşırı tüylenme sorununa karşı, yapılan 10 yıllık bir Ar-Ge çalışmasının ardından ortaya çıkan Sempremaj, kullanıcıları tarafından 100 yılın icadı olarak nitelendiriliyor...

Aşırı tüylenme, özellikle bayanlar için büyük bir sorun. Hanımların istenmeyen tüylerinden kurtulması amacıyla bugüne kadar sayısız ürün geliştirildi, yeni teknolojiler hayata geçti. Bugün gelinen noktada ise 100 yılın icadı olarak nitelendirilen Sempremaj, tüylenme sorununu tamamen ortadan kaldırmayı vaat ediyor. Konuyla ilgili sorularımızı yanıtlayan Uzman Biyolog Elif Uçgun, “Sempremaj sayesinde istenmeyen tüyler artık tarihe karışacak ve bundan sonra kimse hazırlıksız yakalanmayacak!” diyor.
 

SORUNLARA YOL AÇIYOR
Aşırı tüylenmenin yarattığı sorunları pisikolojik, sorunlar, sosyolojik sorunlar ve bakteriyel sorunlar olarak üç grupta toplayan Uçgun, “İnsanlar aşırı kıllanmalarından dolayı hem hemcinsleri hem de karşı cinsleri karşısında rahatsız olur. Vücudunda ya da yüzünde aşırı tüylenme olan insanlar, özellikle yaz aylarında tam bir kabus yaşar. Denize girmeyi istemez, hatta güneşlenemez. Bu durum hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir.” diyor.
 

KIL DÖNMESİNE DİKKAT!
Tüm bunların yanı sıra, istenmeyen tüylerin sağlık açısından da zararları olduğunu ifade eden Elif Uçgun, aşırı tüylenmenin ter ve kokuyu da beraberinde getirdiğinin altını çiziyor. “Bunun yanı sıra, kıl dönmelerini de unutmamak lazım, çünkü kıl dönmeleri tedavi edilmezse kansere kadar varabilen hastalıklara sebep olur” diyen Uçgun, sözlerine şöyle devam ediyor: “10 yıllık Ar-Ge çalışmaları neticesinde tüm bunlara karşın bir ürün geliştirdik: SEMREMAJ.”
 

TÜYLER KISA SÜREDE YOK OLUYOR
Sempremaj sayesinde, istenmeyen tüylerin tarihe karışacağını söyleyen Uzman Biyolog Elif Uçgun,“Sempremaj İstenmeyen Tüylere Veda Seti, DOAL HAREKET`in 10 yıllık Ar-Ge çalışması sonucunda ortaya çıkan bir formüldür. Bu formülü, 50`ye yakın yerli ve yabancı herbalist, biyolog ve dermatoloji uzmanı hazırlamıştır ve üretimin tamamı Türkiye`de gerçekleşmiştir. Tüm dünyaya sunduğumuz bu formülün özelliği, vücudumuzdaki istenmeyen tüyleri kısa bir sürede %98 oranında yok etmesidir” diyor.
 

DİĞER FORMÜLLERDEN DAHA ETKİLİ
Sempremaj İstenmeyen Tüylere Veda Seti`nin 5 ana parçadan oluştuğunu belirten Uçgun, “Set, Sempremaj Tüy Azaltıcı Peeling, Tüy Azaltıcı Serum,  Tüy Azaltıcı Bakım Yağı, Tüy Azaltıcı Bakım Losyonu ve Tüy Azaltıcı Bakım Kremi`nden oluşuyor. Her formülün içerisinde tüy azaltıcı bitkiler var. Yapılan her işlemde tüyler azaltılarak final işlemine gelinir. Son darbe ise en son yapılan işlemdir. Anlayacağınız üzere, piyasadaki diğer formüllerden çok daha etkilidir” diyor.
 

KIL KÖKÜ ÖLDÜRÜLÜYOR
Elif Uçgun, formülün işleyiş şeklini ise şu şekilde anlatıyor: “Hepimizin bildiği gibi kıl köklerini besleyen kılcal damarlardır. Sempremaj kıl köklerini besleyen kılcal damarlarla kıl köklerinin bağlantısını bitkisel özlerle kesmektedir. Yani kıl kökünün beslenmesini engellemektedir. Bu sayede kıl kökü aç ve susuz kalarak ölmektedir. Tüm bunların yanı sıra, Sempremaj`ın çok önemli bir özelliği de, setin içerisinde yer alan peeling`in sonradan oluşan cilt lekelerini yok etmesidir.
 

KIRIŞIKLARA DA ÇARE OLUYOR
Ayrıca, sistemin içerisinde yer alan Sempremaj Tüy Azaltıcı Bakım Kremi, cilt sarkmalarını önler, kırışıkları açar ve sizlere pürüzsüz bir cilt sunar.” Sempremaj`ı erkeklerin de rahatlıkla kullanabileceğini belirten Uçgun, förmülün aynı yöntemle beylerin kıl sorununu da çözdüğünü söylüyor ve “Sadece erkekteki kıl kökleri biraz kalındır. Kadında kıl hücreleri 10 günde ölecekse, erkekte bu 15 güne çıkabilir.” diyor.
 

GENÇLER GELECEĞE YATIRIM YAPSIN
Sempremaj İstenmeyen Tüylere Veda Seti`nin vücuttaki tüm tüylere hakim olduğunu söyleyen Elif Uçgun, ürünün her bölgede rahatlıkla kullanılabileceğinin de altını çiziyor ve ekliyor: “Eğer hormonal bir bozukluğunuz yoksa, tek bir setle istenmeyen tüylerinizden kurtulabiliyorsunuz. Tüylerinden rahatsız olan herkes Sempremaj`ı kullanabilir. Özellikle ergenlik çağına giren gençler bu yaşlarda Sempremaj kullanırlarsa, geleceklerine yatırım yapmış olurlar.”
 

HAMİLELER SONUÇ ALAMAYABİLİR
Ürünü yalnızca hamile bayanlara önermediklerini belirten Elif Uçgun, “Sempremaj yüzde 100 doğal bir formül. Hiçbir kimyasal ürün içermiyor ve sağlık açısından hiçbir zararı yok. Yine de hormonal dengelerinden dolayı ürünümüzü hamile bayanların kullanmamalarını tavsiye ediyoruz, çünkü istenilen sonuca ulaşılamayabilir. Bu nedenle doğumdan sonra kullanılması çok daha uygundur” diyor.
 

BAŞARI ORANI YÜZDE 98
Semperaj`ın yüzde 98 oranında bir başarı sağladığını ve kullanıcıları tarafından 100 yılın icadı olarak nitelendirildiğini kaydeden Uzman Biyolog Elif Uçgun, sözlerini şöyle noktalıyor: “Kalan yüzde %2`lik bölümün nedeni ise formül kullanılırken, kökünden alma aşamasında kılların kırılması ya da deri altında kalan kılların görülmemesidir. Kalan kıllar da, Sempremaj`ı kullanmaya devam ederek yok edilebilir. Yani artık istenmeyen tüyler tarihe karışıyor.”


İletişim:
Web: www.dogalolanial.com
Tel: 0212.709 11 11


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ