Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4572 TL
  • 6.2237 TL
  • 7.1857 TL
Kocaeli Zirve
Lukka Marin Kafe’de Erdi ile MUHTEŞEM GALA
Lukka Marin Kafe’de Erdi ile MUHTEŞEM GALA
Yaşam
05 Kasım 2018 Pazartesi 09:12
  • 4567
  • 1

Lukka Marin Kafe’de Erdi ile MUHTEŞEM GALA

Kocaeli’nin yakından tanıdığı başarılı işadamı Kocaeli Gayrimenkul ’ün sahibi Hakan SİN ve Emine KESKİN’in işlettiği LUKKA MARİN KAFE yeni konseptiyle, 3 Kasım Cumartesi günü, muhteşem ses ERDİ’nin de sahne aldığı görkemli bir gala gecesi gerçekleştirdi

HAZIRLAYAN:TÜLAY DURAN

Yarımca sahilinde, 5 dönüm üzerinde kurulu, geniş kapasitesi ve yeşille mavinin buluştuğu o eşsiz noktada olan Lukka Marin Kafe, yeni konseptiyle 3 Kasım Cumartesi günü düzenlediği gala gecesi ile yeni sezona “Merhaba” dedi. İzmitlilerin teveccüh gösterdiği ve ilginin yüksek olduğu Lukka Marin Kafe’de salonda tüm masalar doldu.

ERDİ, MUHTEŞEM SAHNESİ İLE GECEYE RENK KATTI.

Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetlerin yer aldığı gece, güçlü sesiyle dikkat çeken Feyza’nın seslendirdiği slow şarkılarla başladı. Oldukça zengin sunumlarla masaların donatıldığı gecede, kentimizin tanınmış sanatçılarından Erdi Akyüz, muhteşem sahnesi ile geceye renk kattı. Özellikle Zeki Müren’in seslendirdiği eşsiz şarkılarda Erdi’ye tüm konuklar eşlik etti.

EĞLENCE GECE BOYUNCA HIZ HİÇ KESMEDİ

Toplam 5 bin 500 metrekarelik bir alanda hizmet veren Lukka Marin Kafe’nin gala gecesinde Erdi ile eğlence gece boyunca hız hiç kesmedi. Konukların gecenin geç saatlerine kadar eğlendiği gecede, yemek sunumları da oldukça iddialı idi. Cumartesi ve Pazar günleri canlı müziğin devam edeceği Lukka Marin Kafe’nin kurucuları Hakan Sin ve Emine Keskin’i bu muhteşem gala gecesi için Kocaeli Zirve Ailesi olarak tebrik ederiz.
Körfez Yarımca Sahil, Atalar Mahallesi, Liman Yolu Caddesi No:2 Körfez/Kocaeli
0532 783 2448
 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: hasan

LUKKA MARİN CAFE SAHİBİ HAKAN BEY in ev sahipliği çok güzeldi çok güzel bi mekan hakan bey bu konuda da çok başarılı olacak inşallah. Teşekkürler hakan bey.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ