Mahalle halkı bir oldu
Mahalle halkı bir oldu
Yaşam
Nabi Yazıcı
12 Mart 2018 Pazartesi 23:56
  • 1316
  • 0

Mahalle halkı bir oldu

Körfez’de kurulu bulunan Kocaeli Taşköprülüler Derneği aracılığıyla tedarik edilen ve giyim eşyasından oluşan yardımlar Afrin'deki savaşan Mehmetçiklere gönderildi.

Tütünçiftlik Yeni Yalı Mahallesi’nde yer alan Kocaeli Taşköprülüler Dernek üyeleri ve hayırseverlerin dernek merkezinde topladığı yardımlar, İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu’nun   yaptığı dua ile birlikte kargoya verilerek Hatay'a gönderildi. Yardımların Hatay’dan da Afrin'deki askerlere ulaştırılacağı belirtildi.


Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kaya,   "Giyim malzemesi ve iç çamaşırı olarak tedarik edilen yardımların toplanma işlemi devam ediyor, ikinci parti yardımı yine derneğimizde toplanarak Mehmetçik’e teslim edilmek üzere göndereceğiz" dedi.

Malzemelerin dualarla gönderildiği programa Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'ın eşi Bilge Baran, Meclis Üyesi Pınar Uysal, Şehidimiz Abdulsamet Özen'in babası Hüseyin Özen annesi Hayriye Özen, Dernek Başkanı Yasin Sönmez ve yönetimi ve üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ülkü BAĞCI-Yönetimi ve üyeleri ve çok sayıda bayan katıldı.

Dernek Başkanı Yasin Sönmez ve Kadın Kolları Başkanı Ülkü Bağcı programa katılan herkese ve yardımlarından dolayı tüm hayırseverlere teşekkürlerini ilettiler.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

21 Haziran 1934
Soyadı Kanunu kabul edildi.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir