Mahalle halkı bir oldu
Mahalle halkı bir oldu
Yaşam
Nabi Yazıcı
12 Mart 2018 Pazartesi 23:56
  • 1443
  • 0

Mahalle halkı bir oldu

Körfez’de kurulu bulunan Kocaeli Taşköprülüler Derneği aracılığıyla tedarik edilen ve giyim eşyasından oluşan yardımlar Afrin'deki savaşan Mehmetçiklere gönderildi.

Tütünçiftlik Yeni Yalı Mahallesi’nde yer alan Kocaeli Taşköprülüler Dernek üyeleri ve hayırseverlerin dernek merkezinde topladığı yardımlar, İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu’nun   yaptığı dua ile birlikte kargoya verilerek Hatay'a gönderildi. Yardımların Hatay’dan da Afrin'deki askerlere ulaştırılacağı belirtildi.


Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kaya,   "Giyim malzemesi ve iç çamaşırı olarak tedarik edilen yardımların toplanma işlemi devam ediyor, ikinci parti yardımı yine derneğimizde toplanarak Mehmetçik’e teslim edilmek üzere göndereceğiz" dedi.

Malzemelerin dualarla gönderildiği programa Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'ın eşi Bilge Baran, Meclis Üyesi Pınar Uysal, Şehidimiz Abdulsamet Özen'in babası Hüseyin Özen annesi Hayriye Özen, Dernek Başkanı Yasin Sönmez ve yönetimi ve üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ülkü BAĞCI-Yönetimi ve üyeleri ve çok sayıda bayan katıldı.

Dernek Başkanı Yasin Sönmez ve Kadın Kolları Başkanı Ülkü Bağcı programa katılan herkese ve yardımlarından dolayı tüm hayırseverlere teşekkürlerini ilettiler.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ