KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Mahalle halkı bir oldu
Mahalle halkı bir oldu
Yaşam
Nabi Yazıcı
12 Mart 2018 Pazartesi 23:56

Mahalle halkı bir oldu

Körfez’de kurulu bulunan Kocaeli Taşköprülüler Derneği aracılığıyla tedarik edilen ve giyim eşyasından oluşan yardımlar Afrin'deki savaşan Mehmetçiklere gönderildi.

Tütünçiftlik Yeni Yalı Mahallesi’nde yer alan Kocaeli Taşköprülüler Dernek üyeleri ve hayırseverlerin dernek merkezinde topladığı yardımlar, İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu’nun   yaptığı dua ile birlikte kargoya verilerek Hatay'a gönderildi. Yardımların Hatay’dan da Afrin'deki askerlere ulaştırılacağı belirtildi.


Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kaya,   "Giyim malzemesi ve iç çamaşırı olarak tedarik edilen yardımların toplanma işlemi devam ediyor, ikinci parti yardımı yine derneğimizde toplanarak Mehmetçik’e teslim edilmek üzere göndereceğiz" dedi.

Malzemelerin dualarla gönderildiği programa Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'ın eşi Bilge Baran, Meclis Üyesi Pınar Uysal, Şehidimiz Abdulsamet Özen'in babası Hüseyin Özen annesi Hayriye Özen, Dernek Başkanı Yasin Sönmez ve yönetimi ve üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ülkü BAĞCI-Yönetimi ve üyeleri ve çok sayıda bayan katıldı.

Dernek Başkanı Yasin Sönmez ve Kadın Kolları Başkanı Ülkü Bağcı programa katılan herkese ve yardımlarından dolayı tüm hayırseverlere teşekkürlerini ilettiler.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu