KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6973 TL
  • 6.2955 TL
  • 7.1033 TL
Kocaeli Zirve
Minik yaşamlar
Minik yaşamlar
Yaşam
10 Eylül 2010 Cuma 10:27
  • 2501
  • 0

Minik yaşamlar

Büşra Kılıçaslan'ın hazırladığı Minik Yaşamlar

ÇOK HAREKETLİ

4 yaşındaki Ömer Cansever, Nilüfer ve Ersan Cansever çiftinin afacan oğulları. Çok hareketli olan ve yerinde durmayı pek sevmeyen Ömer, daha büyüyünce ne olacağına karar vermemiş. Arabalarla oynamayı çok seven Ömer, Yaratıcılığını yap-bozlarla geliştiriyor. Dışarı çıktığında bisiklet sürerek ve arkadaşlarıyla yakalamaca oynayarak da çok eğlenen Ömer, tüm enerjisini oyun oynarken harcıyor.

 


OKULUNU ÇOK SEVİYOR

Fatma ve Emre Helvacıoğlu çiftinin güzel kızları Yağmur Helvacıoğlu, 5 yaşında. Yağmur oldukça güler yüzlü, güldüğü zaman adeta gözlerinin içi parlayan bir çocuk. İnsanlarla ilişkileri çok iyi olan Yağmur, okula gitmeyi ve öğretmenlerini çok seviyor. Yağmur, arkadaşlarıyla oldukça güzel vakit geçiriyor ve onlarla oyun oynamaya bayılıyor.
 


ÇOK SEVİMLİ

Bu şeker kadar tatlı, sevimli kızın adı Şevval Şekerci. Şevval 3 yaşında. Çok cana yakın bir yapıya sahip olan Şevval, herkes tarafından çok seviliyor. Şevval, arkadaşlarıyla zaman geçirmeye bayılıyor. Annesini, babasını ve öğretmenlerini hiç üzmeyen Şevval, oldukça uslu ve uyumlu bir kız çocuğu. Şevval büyüyünce abla olmak istiyormuş.
 


YAKIŞIKLI ILGAR

Ilgar Çetin, Deniz ve Hakan Çetin çiftinin yakışıklı oğlu. Hareketli bir çocuk olan Ilgar, koşmayı ve arkadaşlarıyla yakalamaca oynamayı çok seviyor. Öğretmenlerinin ve ailesinin sözünden hiç çıkmayan Ilgar, arabalarla vakit geçirmeye bayılıyor. Dışarıda oyun oynamak, bisiklete binmek ve resim yapmak ise Ilgar`ın en büyük zevki
 


KARARSIZ NİDA

Güzeller güzeli Nida 9 yaşında. Güldane ve Erkan Bayhan çiftinin güzel kızları olan Nida, çok konuşkan ve sevecen bir çocuk. Cana yakın ve insanlarla olan ilişkileri de oldukça kuvvetli. Saklambaç ve evcilik oynamayı çok seven Nida büyüyünce ne olacağına tam olarak karar verememiş durumda. Öğretmen, hemşire ve doktor seçenekleri arasında kararsız kalan Nida, büyüyünce ne olmak istediğine ilerleyen zamanlarda karar verecek.
 


DOKTOR OLACAK

Pınar ve Murat Yılmaz çiftinin sevimli oğlu Göktuğ Yılmaz 3 yaşında. Çok sevimli bir çocuk olan Göktuğ, oldukça cana yakın. Okula gitmeyi çok seviyor. Genellikle saklambaç oynamayı ve itfaiye oyuncaklarıyla vakit geçirmeyi seven Göktuğ, büyüdüğü zaman doktor olmak ve çocukları iyileştirmek istiyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ