KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
MİNİK YAŞAMLAR
MİNİK YAŞAMLAR
Yaşam
05 Kasım 2010 Cuma 09:36
  • 1274
  • 0

MİNİK YAŞAMLAR

Büşra Kılıçaslan'ın hazırladığı Minik Yaşamlar

Büyüyünce doktor olacak

Nuray ve Furkan Eyioğlu çiftinin yakışıklı oğulları Tuğberk Eyioğlu, 3 yaşında. Tuğberk`in son derece cana yakın bir kişiliği var ve insanlarla iletişim kurma konusunda hiç zorluk çekmiyor. Oldukça hareketli ve zeki bir çocuk olan Tuğberk`in en sevdiği oyuncak arabalar. Bilgisayarda da araba oyunlarını tercih eden Tuğberk, büyüyünce doktor olmak ve hastaları iyileştirmek istiyor. 


 

Meraklı Mustafa

Mustafa Ekin 4 yaşında. Olga ve Ayhan Ekin çiftinin yakışıklı oğulları olan Mustafa, son derece zeki bir çocuk. Yeni şeyler öğrenmek için sürekli sorular soran Mustafa, ilgisini çeken her şeyi araştırıyor. Cana yakın kişiliğiyle, insanlarla çok çabuk iletişim kurabilen Mustafa`nın en sevdiği oyuncaklar arabalar. Oyun hamuruyla oynamayı da çok seven yakışıklı Mustafa, bu konuda da oldukça yetenekli.
 

 

Çok uyumlu

Gökçe ve İrfan Sagar çiftinin güzeller güzeli kızı Nergis Sagar, 3 yaşında. Oldukça uyumlu bir çocuk olan Nergis, hanım hanımcık halleriyle beğeni topluyor. Nergis evcilik oynamayı ve legolarıyla vakit geçirmeyi çok seviyor. Nergis ayrıca resim yapıyor ve şarkılar söyleyerek çok güzel dans ediyor. Küçük kız ileride öğretmen olmak istiyor.
 

Hem öğretmen hem tasarımcı
 

Nilüfer ve Recep Mete çiftinin şirin kızları Duru Mete 6 yaşında. Çok akıllı ve idealist bir kız olan Duru, son derece de sevecen. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seven ve onlarla iyi anlaşan Duru, yeni şeyler yaratmaya bayılıyor. Resme kabiliyeti olan Duru, ileride hem öğretmen hem de tasarımcı olmayı istiyor.
 

Güzel Gözlü Ceyda
 

Fatih ve Sema Özcan çiftinin güzeller güzeli kızı Ceyda Özcan 4 yaşında. Sarı saçları ve yeşil gözleriyle dikkatleri üzerine çeken Ceyda, çok akıllı ve hanım hanımcık bir kız. Kibarlığıyla herkesi büyüleyen Ceyda`nın insanlarla olan ilişkileri oldukça kuvvetli. İyi bir yüzücü olan Ceyda, arkadaşlarıyla evcilik oynamayı ve bu oyunlarda anne olmayı çok seviyor. Ceyda büyüyünce balerin olmayı kafasına koymuş.
 


Kedi gibi miyavlıyor
 

Gülender ve Koray Sargın çiftinin minik kızları Mercan, henüz 2 aylık. Annesi ve babası çalıştığı için günlerini daha çok anneannesi Ayşe Hidayet Topkan ile birlikte geçiren bu şirin kız, aslan burcunun bütün özelliklerini taşıyor. Ev halkını şimdiden parmağında oynatan Mercan bebek sürekli konuşmaya çalışıyor. Annesinin tabiriyle ‘içine kedi kaçmış gibi miyavlayan` sevimli Mercan, bir an önce büyümek istiyor.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ