KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Minik yaşamlar
Minik yaşamlar
Yaşam
17 Aralık 2010 Cuma 11:51
  • 1301
  • 0

Minik yaşamlar

Minik Yaşamlar bu hafta yine çok tatlı

Etrafına neşe saçıyor

Gamze ve Erol Uzun çiftinin 11 aylık şirin mi şirin oğulları Ege, etrafına neşe saçıyor. Son derece zeki ve algılaması kuvvetli bir bebek olan Ege, aynı zamanda uslu ve çok da güler yüzlü. Yeni tanıştığı kişilere karşı ilk başlarda biraz çekingenlik gösterse de, sonra hemen alışıyor. Mama yeme konusunda ailesini hiç üzmeyen bu sevimli oğlan, müziğe bayılıyor ve şarkı duyduğu zaman gözleri ışıldıyor.

 

Çok meraklı

Dilek ve Osman Çetin çiftinin güzeller güzeli kızı Göksu Nur Çetin, 3 yaşında. Öğrenmeye çok meraklı olan Göksu Nur, aklına takılan her şeyi ailesine ve öğretmenine sorarak bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Oldukça hareketli bir çocuk olan Göksu Nur, enerjisini dans ederek atıyor. Resim yapmayı ve bebekleriyle oynamayı da çok seven küçük kız, büyüyünce öğretmen olmak istiyor.
 


O bir beyefendi

3 yaşındaki bu yakışıklı delikanlı, Emine ve Lütfü Özyurt çiftinin oğlu, Egehan. Oldukça sakin ve az konuşan bir yapıya sahip olan Egehan, beyefendiliğiyle tanınıyor. Resme yeteneği olan ve drama dersini çok seven Egehan, legolarla oynamaktan da çok hoşlanıyor. Egehan öğretmenine o kadar düşkün ki, onun sözünden hiç çıkmıyor.
 


Tatlı cadı!

Bahar ve Tolga Canca çiftinin ikinci kızı olan İrem, 3 yaşında. Irmak adında bir de ablası olan İrem, tam bir tatlı cadı. Bazen söz dinlemese de, o kadar şirin ki kendisini çabucak affettiriyor. Oyuncaklarını paylaşmaktan pek hoşlanmayan bu küçük hanım, en çok arabalarla oynamayı seviyor ve büyüyünce öğretmen olmak istiyor. Göz tembelliğinden dolayı bir gözü bandajla kapalı olan İrem o kadar akıllı ki, bandajını hiç itiraz etmeden kullanıyor ve bu konuda ailesini hiç üzmüyor. 
 


Büyümüş de küçülmüş

Fidan ve Mustafa Fakkusoğlu çiftinin tatlı oğulları Egemen, henüz 3 yaşında ama sanki büyümüş de küçülmüş bir küçük adam. Gayet uslu bir çocuk olan ve yerine göre davranmayı çok iyi bilen bu akıllı delikanlının, Eylül adında bir de ablası var. En sevdiği aktiviteler arabacılık oyunu ve boyama yapmak olan Egemen, ileride doktor olmak istiyor.

 

Büyüyünce anne olacak

Cüneyt ve Nergis Tomaroğlu çiftinin minik kızı İzem, 3,5 yaşında. İzem, algılaması oldukça yüksek ve kendisini çok iyi ifade edebilen bir çocuk. Sakin bir yapıya sahip olan İzem`in gayet iyi bir müzik kulağı var ve çok güzel dans ediyor. Resim yapmayı ve boyamayı da çok seven küçük kız, büyüyünce öğretmen ve ‘anne` olmak istiyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ