KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Minik Yaşamlar
Minik Yaşamlar
Yaşam
24 Aralık 2010 Cuma 11:00
  • 1744
  • 0

Minik Yaşamlar

Minik Yaşamlar bu hafta yine çok tatlı

O ciddi bir erkek!

Didem ve Selim Öncel çiftinin oğlu olan bu ciddi delikanlının ismi Utkan. Henüz 14 aylık olan Utkan nadiren gülümsese de, son derece uslu, sakin ve uyumlu bir yapıya sahip. Şirinliğiyle etrafındakileri büyüleyen ve çok iştahlı bir bebek olan minik Utkan Öncel`in en sevdiği yemekler ise çorba ve yoğurt. Utkan elektronik eşyalara ve özellikle klasik müziğe çok meraklı.
 


Konuşamıyor ama herkesle anlaşıyor

Naime ve Serkan Ergun çiftinin sevimli oğulları Göktuğ, 2 yaşında. Çok sevecen, güler yüzlü ve insan canlısı bir karaktere sahip olan Göktuğ, henüz konuşamasa da, bu özellikleri sayesinde herkesle çabucak iletişim kurabiliyor. Paylaşımcı yapısıyla arkadaşlarının sevgisini kazanan Göktuğ`un en sevdiği oyuncak ise legolar. Oldukça iştahlı bir çocuk olan minik Göktuğ, yemek konusunda ne ailesini üzüyor ne de öğretmenlerini.


 

Sevimli yaramaz


2 yaşındaki bu karizmatik delikanlının ismi Poyraz Yargıcı. Esra ve Bülent Yargıcı çiftinin tek çocuğu olan Poyraz, bazen yaramazlık yapsa da şirinliğiyle hemen kendisini affettiriyor. Poyraz henüz konuşamıyor ama geliştirdiği kendisine özel lisanla herkesle anlaşabiliyor. Girişken ve özgüveni gelişmiş bir kişiliğe sahip olan Poyraz, kurallardan pek hoşlanmasa da en sevdiği aktivite grup oyunları. Arkadaşlarıyla da çok iyi anlaşan bu yakışıklı delikanlı, sevgisini onları sürekli öperek gösteriyor.  


 

Mimiklerini çok güzel kullanıyor


Türkan ve Zafer Eren çiftinin tatlı mı tatlı kızı Öykü, 2,5 yaşında. Mimiklerini başarıyla kullanan ve küçük yaşına rağmen kendisini gayet iyi ifade eden Öykü, son derece güler yüzlü, uyumlu ve paylaşımcı bir çocuk. Müzik kulağı çok kuvvetli olan ve dansa olan yeteneğiyle bilinen minik Öykü, oyun oynamayı çok seviyor ve ileride doktor olmak istiyor.Caillou`ya (Kayu) bayılıyor


Şennur ve Çağlar Yıldız çiftinin tek çocuğu olan bu güzel kızın adı Yağmur ve henüz 3 yaşında. Gayet konuşkan ve hareketli bir yapıya sahip olan Yağmur, erkek arkadaşlarıyla, kız arkadaşlarıyla olduğundan daha iyi anlaşıyor ve arabalarla oynamayı seviyor. Özellikle arkadaşı Engin`le çok uyumlu oynayan bu tatlı kızın en sevdiği şey, çizgi film kahramanı Caillou`yu (Kayu) izlemek. Dans etmekten de çok hoşlanan Yağmur, büyüyünce ‘anne olmak istiyor.

 

Ceylan gözlü Zeynep


Hüma ve Mehmet Helvacı çiftinin ceylan gözlü, güzel kızı Zeynep, 3 yaşında. Çok hareketli bir çocuk olan ve enerjisini dans ederek atan Zeynep, paylaşımcı kişiliğiyle arkadaşları tarafından çok seviliyor. Kendisini gayet güzel ifade edebilen küçük kız, resim yeteneğiyle de dikkat çekiyor. Derslerini ve bebekleriyle oynamayı çok seven Zeynep, büyüyünce hemşire olmak istiyor.
ZEYNEP HELVACI
-------------------------------------
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ