KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Mink Yaşamlar
Mink Yaşamlar
Yaşam
19 Kasım 2010 Cuma 09:21
  • 1939
  • 0

Mink Yaşamlar

Minik Yaşamlar bu haftada çok tatlı

Futbolcu Arda

Zehra Kılıç ve Mehmet Kılıç çiftinin yakışıklı oğulları Arda Kaan Kılıç, 3 yaşında. Güzel kirpikleri ve gözleriyle beğeni toplayan Arda, çok şık giyiniyor.  Resim ve futbol alanında oldukça yetenekli olan Arda`nın en sevdiği oyun ise futbol. Özellikle arkadaşlarıyla top oynamayı çok seviyor. Arda büyüyünce doktor olmak istiyor.


 Ne güzel gülüyor!

İlknur İşçi ve Hakan İşçi çiftinin minik kızları Ceren İşçi 3 yaşında.  Kendisinden büyük bir de abisi olan Ceren, oldukça konuşkan ve uslu bir çocuk. Güzel gülüşü ve sapsarı saçlarıyla ilgi çeken Ceren, spor yapmayı çok seviyor. Özellikle koşu yapmayı sevdiğini belirten Ceren, bu konuda oldukça yetenekli. Büyüyünce diş doktoru olmak istediğini söyleyen küçük kızın peri bebeklere özel bir ilgisi  var.


 

‘Candaş Abi`si gibi olacak

Hilal Balaban ve Rıdvan Balaban çiftinin yakışıklı ve karizmatik oğulları Kartal Kaan Balaban, 5 yaşında. Oldukça mantıklı bir çocuk olan Kartal o kadar dürüst ki, ona okul kurallarına uyup uymadığı sorulduğunda, kimi zaman uyduğunu kimi zaman uymak istemediğini söylüyor.  Spora yatkınlığı olan Kartal çok hareketli ve aktif bir çocuk. Kartal, taklit yeteneğiyle arkadaşlarını güldürüyor. En sevdiği oyunun savaş  oyunları olduğunu söyleyen Kartal, büyüyünce “Candaş Abisi” gibi olmak istediğini söylüyor.
 


O bir dans perisi

Tülay Tarcan ve Şener Tarcan çiftinin 3 yaşındaki güzel kızları Naz Tarcan öyle cana yakın ki, kendisinden büyüklerle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmiyor. Uslu, akıllı ve konuşkan bir kız olan Naz, dans konusunda oldukça yetenekli. Ailesiyle düğünlere gittiği zaman dans etmeyi çok sevdiğini söyleyen Naz`ın en sevdiği oyun ise bowling. Küçük dansçı, ileride diş doktoru olmak istiyor.
 

 

Komando Onur

Nilüfer Besen ve Ali Besen çiftinin minik oğulları Onur Besen, 2 yaşında. Şu günlerde ‘abi` olmaya hazırlanan Onur`un yakında bir kardeşi olacak. Yaşına göre oldukça akıllı ve disiplinli olan Onur, bir o kadar da duygusal. Onur tatlı mı tatlı bir gülüşe sahip. En sevdiği oyunların parkta oynanan oyunlar olduğunu söyleyen Onur, büyüyünce komando olmak istiyor.

 

 

Büyüyünce ‘kendisi` olacak

Sema Tunçöz ve Orhan Tunçöz çiftinin küçük kızları Rüya Tunçöz, henüz 4 yaşında. Kendisinden büyük bir de ağabeyi olan Rüya, hanım hanımcık ve giyimine önem gösteren bir küçük hanım. Saçlarını ‘Fatmagül`ün(!) saçları gibi ördürmeyi çok seviyor. En sevdiği rengin mavi olduğunu söyleyen, Rüya dans etmeyi çok seviyor. Baleye ayrıca yeteneği var. Zamanının çoğunu oyuncak perilerle oynayarak geçiren Rüya, büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda, zekice bir yanıt vererek bizleri şaşırtıyor: “Büyüyünce kendim olacağım.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ