KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7104 TL
  • 6.4300 TL
  • 7.1609 TL
Kocaeli Zirve
Ömer Yağız kalp krizi geçirdi
Ömer Yağız kalp krizi geçirdi
Yaşam
Nabi Yazıcı
05 Temmuz 2019 Cuma 11:58
  • 808
  • 0

Ömer Yağız kalp krizi geçirdi

Körfez ilçede geniş kesim tarafından tanınan iş adamı ve Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı başkan vekili geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırıldı.

İş adamı Ömer Yağız,  rahatsızlanarak İstanbul Kartal Koşuyolu Kalp Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalesin de Yağız’ın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Hastanede yapılan anjiyo sonrasında açık kalp ameliyat olan Ömer Yağız yoğun bakım servisine kaldırıldı.

Durumunun iyi olduğu ve servise alınacağı söylenen Ömer Sönmez, yerel seçimlerde de AK Parti’den milletvekili aday adayı olmuştu.

DİĞER HABERLER

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları, kursiyerlerinin eğitim motivasyonunu, bünyesinde açtığı yarışmalarla desteklemeyi sürdürüyor. KO-MEK Fotoğrafçılık branşı kursiyerleri arasında açılan ödüllü fotoğraf yarışması da bu motivasyona adeta güç kattı. Şubat ayında düzenlenen yarışmanın sonuçları açıklanarak, dereceye girenler belli oldu. “Kocaeli’nde Doğa ve Mekan” temalı fotoğraf yarışmasında Gebze Kurs Merkezi kursiyeri Ahmet Kurtuluş birinci oldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ