KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Turkuaz’da kuralar Rainbow’da çekildi
Turkuaz’da kuralar Rainbow’da çekildi
Amatör Futbol
04 Temmuz 2010 Pazar 17:03
  • 2003
  • 0

Turkuaz’da kuralar Rainbow’da çekildi

“Oktay Kocatekin Turkuaz Futbol Turnuvası”nda eleme maçları tamamlandı gözler çeyrek final maçlarına çevrildi. Rainbow Tesisleri’nde yapılan kura çekimine takımların temsilcileri katıldı

Yöneticiler katıldı
İlimizin başarılı spor yöneticilerinden olan her yıl çeşitli turnuvalar düzenleyen Oktay Kocatekin bu yıl kendi adını verdiği Oktay Kocatekin Turkuaz 2010 Çim Halı Saha Futbol Turnuvası`nda eleme gurubu maçları sonunda çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu. Çeyrek final maçlarının kura çekimim Rainbow Tesisleri`nde gerçekleşti.  Kura çekiminde Hyundai, Kolsan, Tezcan Galvcaniz, Evyap İstanbul, Assan Hanil, Areva, Filli boya ve İzeydaş takımları çeyrek finale yükselmeyi başardı. Çeyrek final kura çekiminde Hyundai ile Kolsan, Tezcan Galvaniz ile Evyap İstanbul, Assan Hanil ile Areva ve Filli Boya ile İzeydaş takımları eşleşti. Çeyrek Finalin ilk maçı bugün saat 18.00 ile 19.00 arasında Doğu kışla çınar tesislerinde Hyundai il Kolsan ve 19.00 ile 20.00 arasında Tezcan Galvaniz ile Evyap İstanbul takımları karşılaşacak. Perşembe günü saat 19.00 ile 20.00 arasında Assan Hanil ile Areva ve 20.00 ile 21.00 arasındı Filil boya ile İzeydaş takımları karşılaşacak galip gelen takımlar tur atlayacak.

Kulüp temsilcileri kurayı çektiler
Rainbow Tesisleri`nde yapılan kura çekimine tesis Müdürü Sibel Şahin, Turnuva organizatörü Oktay Kocatekin, Areva takımı temsilcileri  İbrahim Duman, Orhan Özgen ve Ergün Kös, İzeydaş takımı temsilcileri Recep Kartal ve İbrahim Şahin, Kolsan takımı temsilcileri Faik Kaval, Erdal Özyüksel ve Mehmet Ali Eti, Evyap İstanbul adına Onur Şakir, Hyundai takımı temsilcileri Şaban Okur ve Galip Gülhan, Tezcan Galvaniz adına Ferhat Çolak ve Filil Boya takımı adına Tamer Akçay katıldılar. Katılan takımlar kura çekimi öncesinde birlikte yemek yerken sohbet etme imkanı buldular. Kura çekimi  öncesinde Oktay Kocatekin kısa bir konuşma yapıp “ bu tesisleri bize açan Rainbow  yöneticisi Sibel hanıma yürekten teşekkür ederim. Çeyrek fginal tüm takımlara hayırlı olsun ve tüm takımlara başarılar dilerim. Büyük kuruluşlar turnuvaya katıldıkları için teşekkür ederim” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ