KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
PANPA... Bu ne biçim mağaza!
PANPA... Bu ne biçim mağaza!
Yaşam
05 Aralık 2012 Çarşamba 16:20
  • 1966
  • 0

PANPA... Bu ne biçim mağaza!

Körfez’de hizmete açılan Panpashop isimli hediyelik eşya mağazası, alışılmışın dışındaki mağaza tasarımı ve sıra dışı ürünleriyle görenleri şaşırtıyor

Körfez ilçemizde bir süredir kulaktan kulağa dolaşan bir fısıltı var... Herkes Ağadere Caddesi`nde yeni açılan bir dükkandan ve bu dükkanda satışa sunulan sıra dışı ürünlerden bahsediyor. Fısıltılar bizim kulağımıza kadar gelince, merak ettik bu ilginç dükkanı yerinde görmeye karar verdik. Panpashop mağazası gerçekten insanı şaşırtan, ‘bunu da mı yapmışlar!` dedirten yüzlerce değişik objeyle dolu. Meşhur sosyal paylaşım sitesi Facebook ya da alışveriş sitelerinde gördüğümüz o ilginç ürünler Panpa ile ayağımıza gelmiş. 

 
EĞLENCELİ ÜRÜNLER
Artık ‘Sevgilime ne alsam da onu şaşırtsam, dostuma alacak ilginç bir hediye bulamıyorum` devri sona erdi. Sevdiklerinizi hem şaşırtacak hem de sevindirecek özel tasarımlı ürünler bulmak için saatlerce internet başında site site dolaşıp durmanıza da gerek yok. Çünkü 

Panpashop`ta internette görüp de almaya cesaret edemediğiniz tüm ürünler elinizin altında. İlimizde hediyelik eşya konusunda çıtayı bir kademe yukarıya taşıyan mağazada sizi ve sevdiklerinizi etkileyecek yüzlerce eğlenceli ürün var.
 
İŞ ARKADAŞI OLDULAR
Panpashop`un fikir babası, Oğuz Karadiş. Karadiş, yıllardır internette görüp almaya cesaret edemediği ürünleri bir mağazada satışa sunma hayalini 1 ay önce gerçeğe dönüştürmüş ve ortağı Ragıp Büyükkaya ile birlikte Panpashop`u hayata geçirmiş. Üniversite mezunu olan bu iki genç, uzun yıllardır devam eden ev arkadaşlıklarını şimdi iş hayatında da sürdürüyor. Kocaeli`ye okumak için gelen ve ilimizde ticarete atılan Karadiş ve Büyükkaya Panpashop hakkında bakın neler söylüyor:
 
İLK BİZ YAPALIM İSTEDİK
“Bu şehirde kalmak ve bir genç olarak bu kente bir şeyler katmak istedik. Kocaeli her konuda gelişmiş ancak böyle bir mağazaya sahip olmayan bir şehirdi. İstanbul`da bu konsepte yakın mağazalar var. Bunu Kocaeli`de ilk yapan biz olmak istedik. İnsanların internette gördüğü ürünleri dokunarak almasına imkan sağladık. Dükkanımızın yeri için de Körfez`i seçtik. İlçemiz kabuk değiştirsin, buraya yepyeni bir soluk gelsin dedik.” Oğuz Karadiş, dükkanında sattığı ürünlerin önce kendisini eğlendirmesi gerektiğini söylüyor ve devam ediyor:
 
KÖRFEZLİLER ÇOK SEVDİ
“Ürünlerimiz eğlenceli ama tek özelliği bu değil. Ürünler aynı zamanda ergonomiktir. Kullanışlı ve en önemlisi de insanların hayatını kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Örneğin, kola sebilimiz var. Kaç litrelik şişe isterseniz onu sebile yerleştirip kolayı, bardağa dolduruyorsunuz.” Körfezliler bu neşeli mağazayı şimdiden çok sevmiş. Alışveriş yapsın yapmasın mağazaya gelen herkes, buradan gülümseyerek ayrılıyor. Artık Körfez`de yaşayan hiç kimse, sevdiklerine hediye almak için İzmit`e gelmeye ihtiyaç duymuyor.
 
 
 
İletişim:
PANPASHOP
Adres: Ağadere Caddesi No:44/B Körfez/Kocaeli
Tel: 0262.528 26 28
Facebook: http://www.facebook.com/panpashop?fref=ts
Çok yakında: www.panpashop.com
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ