KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Sarıdoğan’ın annesi vefat etti
Sarıdoğan’ın annesi vefat etti
Yaşam
Nabi Yazıcı
12 Şubat 2019 Salı 18:04
  • 2058
  • 0

Sarıdoğan’ın annesi vefat etti

Saadet Partisi Körfez İlçe Belediye Başkan adayı, MKYK Üyesi ve İl Başkan Yardımcısı Recep Sarıdoğan’ın annesi Ayşe Sarıdoğan (86) vefat etti.

Ayşe Sarıdoğan, 9 gün önce Hacı Osman Mahallesi’nde ki evinde rahatsızlık geçirmiş ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.

9 gündür yoğun bakımda olan ve tedavisi devam eden Ayşe Sarıdoğan, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı ve vefat etti.

Ayşe Sarıdoğan, yarın Bolu’da kılınacak olan öğlen namazı sonrasında toprağa verilecek. Her gün yoğun bakımda annesini ziyaret eden ve daha sonra çalışmalara katılan Recep Sarıdoğan, vefat haberini aldıktan sonra hastaneye gitti.

DİĞER HABERLER

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları, kursiyerlerinin eğitim motivasyonunu, bünyesinde açtığı yarışmalarla desteklemeyi sürdürüyor. KO-MEK Fotoğrafçılık branşı kursiyerleri arasında açılan ödüllü fotoğraf yarışması da bu motivasyona adeta güç kattı. Şubat ayında düzenlenen yarışmanın sonuçları açıklanarak, dereceye girenler belli oldu. “Kocaeli’nde Doğa ve Mekan” temalı fotoğraf yarışmasında Gebze Kurs Merkezi kursiyeri Ahmet Kurtuluş birinci oldu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ