KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Sirisu Konakları, konut değil yaşam vaat ediyor
Sirisu Konakları, konut değil yaşam vaat ediyor
Yaşam
05 Aralık 2009 Cumartesi 09:43
  • 2129
  • 1

Sirisu Konakları, konut değil yaşam vaat ediyor

Haziran 2009’da yaşamın başladığı Sirius Konakları’nda sadece ev sahibi olmayacaksınız doğal ve modern bir yaşamada sahip olacaksanız

Başiskele ilçesine bağlı Bahçecik`te Ruhi Koca ve Hüseyin Karaman`ın sahibi olduğu İzmitli firma Skala İnşaat tarafından projelendirilen ve 25 yıllık taahhüt firması Ruhi Koca`ya ait Kointaş İnşaat Yatırım Organizasyon Tic. A.Ş. tarafından hayata geçirilen Sirius Konakları sahiplerini bekliyor.
Konakların mimarı Murat Atakan, Kointaş ve Skala İnşaat`ın sadece konut değil aynı zamanda komşuluk ilişkilerinin güçlendiği, doğal ortamda modern bir yaşamı da vaat ettiğini söyledi.
2007 yılında Ruhi Koca`nın sahibi olduğu Kointaş İnşaat tarafından yapılan Sirius Konakları, Haziran 2009`da sahiplerine teslim edildi.
Site ismini, gökyüzündeki en parlak iki takımyıldızı olan Sirius`tan alıyor ve Samanyolu`nun şans yıldızı olarak biliniyor.
Yani Sirius Konakları`nda oturanlar bir nevi Sirius yıldızının bolluk, bereket ve şans titreşimini de üzerilerine çekecekler.
 

TRİPLEKS VİLLALAR
18 dönüm arazi üzerine kurulan Sirius Konakları için arazinin 11 dönümü kullanıldı. 24 tripleks villadan oluşan konaklar 4+2 şeklinde tasarlandı. 420 metrekarelik evler de 2 salon, 4 yatak odası, 2 mutfak, 4 banyo ve kış bahçesi mevcut. Betonarme karkas sistemi ve radyan temel ile inşa edilen projenin dış cephe kaplaması ithal ahşap kompakt. Konaklarda açık otopark mevcut olduğu gibi her villanın kendisine ait 2 araçlık kapalı otoparkı da var. Merkezi televizyon sistemi bulunuyor. Sitenin içerisi 24 saat kamera ile gözetleniyor. Sitenin peyzajını ise 4 bahçıvan gerçekleştiriyor.
 

NE YOK Kİ!
Yazın denize gitmeye fırsat bulamayanların güneşin ve suyun tadını çıkartması için 135 metrekarelik açık yüzme havuzunun yanı sıra basketbol, voleybol sahası, tenis kordu tüm günün yorgunluğunu ve stresini atmak için sauna, akşam yürüyüşü yapmak ve evcil hayvanını gezintiye çıkarmak isteyen site sakinleri için yürüyüş yolu, form tutmak ve formda kalmak için fitness salonu, çocuklarınızın güvenle ve neşeyle oynayabileceği çocuk oyun alanı mevcut.
 

KREDİ İMKANI
Konutların fiyatı 540 bin TL ile 640 bin TL arasında değişiyor. İş adamları ve doktorların rağbet gösterdiği konaklar için tüm bankalardan kredi çekebilirsiniz. Kointaş İnşaat firması, Albaraka Türk ile anlaşmalı ve 400 bin TL`ye kadar kredi çekme imkanına sahipsiniz. Bahçecik Kılıçaslan Mahallesi Hürriyet Caddesi`nde orman ve deniz manzaralı Sirius Konakları`nda ev sahibi olmak isteyen şanslı insanlar olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Sirius Konakları şehir merkezsine 9, kayak merkezine 25 dakika uzaklıkta.HER ŞEY BİRİNCİ SINIF

Tripleks villaların yüzde 30`unun satıldığını söyleyen mimar Murat Atakan, “Orman ve deniz manzaralı doğanın içerisinde modern bir yaşam sağlıyoruz. Ayrıca birinci sınıf bir yaşam için yapılarımızda birinci sınıf malzeme kullandık. Mesela mutfakta Artema ve Çanakkale seramik. Villaların arasına duvar örmedik ki komşuluk ilişkileri sıcak ve samimi olsun” diye konuştu. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ