KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Tüylerden kurtulmanın tam sırası!
Tüylerden kurtulmanın tam sırası!
Yaşam
05 Aralık 2012 Çarşamba 16:24
  • 2580
  • 2

Tüylerden kurtulmanın tam sırası!

Tüylerinizden acısız bir şekilde ilelebet kurtulmanın keyfini ELM Poliklinik ile yaşamaya ne dersiniz?

Alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yatırımlarını bu yönde yapan Özel ELM Poliklinik ilimizde bu konuda oldukça ciddi bir marka. Bu seçkin firmayı daha yakından tanımak için geçtiğimiz günlerde ELM‘nin kurucusu Serra Demirkol`u ziyaret ettim. Serra Hanım işine tutkuyla bağlı ve aynı zamanda çok zeki bir kadın. Kocaeli Üniversitesi Fizik bölümünü birincilikle bitirdikten sonra yüksek lisans eğitimine başlamış, bu sırada evlenmiş. Biri 7, diğeri 4,5 yaşında iki çocuk annesi.


HER ŞEY KUSURSUZ OLMALI

Serra Demirkol iyi bir anne olmasının yanı sıra son derece mükemmeliyetçi bir iş kadını. Her şeyin kusursuz olması için sürekli çalışıyor. Araştırmacı ve gözlemci yapısı, her zaman daha iyisini arama içgüdüsü onu sektörde bir marka haline getirmiş. Asla azla yetinmiyor. Daima en iyi hizmeti verme çabası, daha fazla insana ulaşma istediği onun itici gücü. Başarısını işini çok sevmesine bağlıyor. Güçlü, yaratıcı ve üretken bir kadın olan Serra Demirkol, bu özellikleriyle işini en iyi şekilde yapıyor.ELM‘DE NELER VAR?
ELM`de 4 ayrı lazer teknolojisi var. Bunlardan ‘Top 1- LPX Alexandriate`, doz seçeneği aralığı en geniş olan bilgisayar kontrollü lazer epilayon cihazı. ‘Top 2- Cynosure AQlexandrite`, Amerika`da yılın en iyi lazer epilasyon cihazı seçilmiş bir cihaz ve her tür cilt tipine uygun farklı tedavi seçeneğiyle geniş bir uygulama alanı sunuyor. ‘Top 3-Ütüleme Diode` yüz bölgelerinde de en sağlıklı epilasyonu sağlıyor. ‘Top 4- Lyra-i ND: YAG` ise yüksek soğutucu sistemi sayesinde acısız bir epilasyon sağlıyor.


CİLDİNİZİ YENİLEYİN
Cildimiz geçmişimizin hikayesini yansıtan bir anı defteri. Bu söylemler çığlığa dönüşmeden önce cildimize kulak vermemiz lazım. ELM`de cildinizi gençleştiren radyo frekans ile anti-aging ve dermaller, organik cilt bakımı, özel kürler, klasik cilt bakımı, karbon peeling, lazerle leke ve akne giderme uygulamaları gibi cildimizin ihtiyacı olan her türlü bakım yapılıyor. Ayrıca ELM Poliklinik son teknoloji ürünleriyle hayallerinizi de gerçekleştiriyor; zayıflama sürecinin zorlu yollarında sizi yalnız bırakmıyor. 


SELÜLİTLERE ELVEDA DEYİN!
Özel ELM Poliklinik`te bulunan ‘kavitasyon cihazı` bölgesel olarak ilk seansta 2-10 cm arasında incelme sağlıyor. Bu yöntem cildin yağ dokusuna ani ve yüksek basınç uygulanmasına dayanıyor. Peki ya selülitler ya da kadınların korkulu rüyası çatlaklar ne olacak? Onun da çözümü ELM Poliklinik`te. Selülit tedavisindeki en etkin yöntemlerden biri olan ‘kumashape` ameliyat olmadan selülitlerinizi yok ediyor. Yöntem sadece 4 haftada 8-10 seanstan oluşan uygulamalarla pürüzsüz bir vücuda sahip olmanızı sağlıyor.


BEN DE DENEDİM
ELM Poliklinik`in en önemli özelliği yapılan tüm işlemlerin doktor kontrolünde uygulanıyor olması. Merkezin uzman estetisyenleri son derece başarılı uygulamalar gerçekleştiriyor. Serra Hanım ve ekibi o kadar profesyonel ki denemem için beni de epilasyon cihazının başına aldılar. Tabii öncelikle cilt tipim incelendi. Uzman estetisyen tarafından uygun epilasyon cihazı belirlendikten sonra aklımda en ufak bir tedirginlik olmadan koltuğa geçtim. Hiçbir ayrıntı atlanmadı, işlem acısız sızısız birkaç dakikada içinde bitti. 

 
İletişim: 
Özel ELM Polikliniği
Adres: Postane Yanı no:99 Kat:3 İzmit/KOCAELİ
Tel: 0262.325 75 75
Web: www.elmpoliklinik.com / www.elmepilazer.com

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ