“Yaparsın Aşkım” yarışmasında arabayı İzmitli Ceylan çifti kazandı
“Yaparsın Aşkım” yarışmasında arabayı İzmitli Ceylan çifti kazandı
Yaşam
07 Eylül 2018 Cuma 16:00
  • 7291
  • 0

“Yaparsın Aşkım” yarışmasında arabayı İzmitli Ceylan çifti kazandı

FOX TV’de yayınlanan ve İlker Ayrık’ın sunduğu “Yaparsın Aşkım” yarışmasında yarışan İzmitli Haktan&Kübra Ceylan çifti arabayı İzmit’e getirmeyi başardılar

HAZIRLAYAN:TÜLAY DURAN

FOX TV’de yayınlanan ve İlker Ayrık’ın sunduğu başarılı yarışma programı “Yaparsın Aşkım”’da geçen hafta İzmitli yarışmacılar yarıştılar ve İzmit’e büyük heyecan yaşattılar. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Park’ta çalışan 38 yaşındaki Haktan Ceylan ve 30 yaşındaki eşi Kübra Ceylan bu heyecanın başkahramanları. 2 yaşında Toprak isminde bir erkek evlada sahip olan çiftin yarışmaya başvurusunu Kübra Ceylan Ocak ayında gerçekleştirdi ve 19 Şubat’ta ön elemelerden geçerek çift, yarışmaya kabul davet edildiler.

 

 

 

SADECE ÇOCUKLARINA
BİR HATIRA ANI
BIRAKMAK İSTEDİLER

Yarışmadan önce de yine FOX TV’de yayınlanan “Acayip Tipler” programına da seyirci olarak katılan çift, programın ilerleyen saatlerinde Haktan Beyin Hint Müziği’nde kolbastı oynamasına sahne oldu. Yarışmaya katılırken aslında arabayı almak gibi bir hedeflerinin olmadığını belirten çift, gelecek sene çıkacakları tatilde arabayla gitmenin sadece hayalini kurmuşlar. Asıl amaçlarının çocuklarına ileride sosyal medyada bir hatıra anı bırakmak olduğunu söyleyen çift, her şeyin yarışma anında özellikle Kübra Hanımın tatlı hırsıyla değiştiğini belirttiler.

 

 

 

KÜBRA HANIM FİNALİN
ADINI YAZDIRDI

Bayanların eşlerini kucakta taşımasıyla başlayan yarışmada Kübra Hanım, eşi Haktan Beyi kucağında başarıyla taşıdı ve arabanın sağ arka tekerleğine sahip oldular. Yarışma geneli oldukça çekişmeli ve eğlenceli geçti. Balon patlatma oyununda Haktan beyin burnunun çatlaması ve 2 balonla kaybetmesi bir nebze üzüntüye sebep olsa da Kübra Hanım 19 acı biber yiyerek finalin de adını yazdırmayı başardı. Finale Bahar&Cüneyt çiftiyle kalan İzmitli çift, gol atma yarışmasında ilk etapta Kübra Hanım yerini aldı.

 

 

KÜBRA HANIMIN GOLE ÇEVİRDİĞİ
ATIŞLA ARABA ROTASINI İZMİT’E ÇEVİRDİ

Attığı gollerle ve kurtardıkları başarılı kurtarışlarla ilk etabı alan Kübra Hanım, arabanın da yarısını almış oldu. İkinci etapta burnu çatlak olan Haktan bey, yeterli performansı gösteremeyince asıl heyecan üçüncü etapta yaşandı. Çok sağlıklı durumda olmayan Haktan bey, eşini psikolojik olarak destekledi ve Kübra Hanımın gole çevirdiği atışla araba İzmit’e rotasını kesin olarak çevirdi. Mutluluklarını stüdyodaki yakınlarıyla paylaşan Ceylan Çifti, Yaparsın Aşkım ekibine de teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

 

Bizde Kocaeli Zirve Ailesi olarak Ceylan Çifti’ni tebrik ederiz

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Fatih

Yorum: Bu gazete kentin önem verdiği gazete idi ama artık boş bir kağıt parçası

31 yaşındaki genç hayata tutunamadı

Yazan: Hakan B.

Yorum: Cok erken oldu be rifat abi inanmak cok zor Allahim ailene sabir versin

Çocuğuna kıyafet alamadı canına kıydı

Yazan: İzmitli

Yorum: Diyecek söz yok ama sayın Bigman Çakman bu haberi neden siz dahil 1-2 gazete hariç diğerleri görmemezlikten geldi onu merak ediyorum.

Çocuğuna kıyafet alamadı canına kıydı

Yazan: Misafir

Yorum: Bizim halkımızı bu duruma düşürenleri Allah kahretsin

Çocuğuna kıyafet alamadı canına kıydı

Yazan: Körfezli

Yorum: İntihar eden Baba değil Toplum Bize ne oldu da Bir öğrenci pantolonu farklı diye Okula alınmasın , Babanın Katili Okul idareside olabilir ,BLD.BŞK. kALKSIN Suriyedede Okul yaptırsın !!!!!!!! ?????????

Başiskele belediyesi sata sata bitiremedi

Yazan: hamdi

Yorum: satın bakalm füzüli ilere harcayın hesap günü gelir birgün ama bu dünyada ama öbür dünyada bu milletin geleceğini ona buna peşkeş çekin bakalım hesap günü gelecek birgün

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

KENT REHBERİ