KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Yeteneklerini sergileyip gönüllerince eğlendiler
Yeteneklerini sergileyip gönüllerince eğlendiler
Yaşam
Aktan Uslu
28 Nisan 2019 Pazar 10:04
  • 1007
  • 0

Yeteneklerini sergileyip gönüllerince eğlendiler

Eğitim-Sen Gebze Şubesi’nin geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Çocuk Şenliği yine renkli görüntülere sahne oldu. Çocuklar iki saat boyunca yeteneklerini sergileyip gönüllerince eğlendi

Eğitim-Sen Gebze Şubesi’nin geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Çocuk Şenliği, Gebze Çamlık Parkı içindeki programla tekrarlandı. İki saat süren çocuk şenliğine aileleri ile birlikte katılan çocuklar geri dönüşüm atölyesi, farkındalık atölyesi, kil atölyesi, bilim atölyeleri, origami atölyesi, resim ve sanat atölyesinde hünerlerini sergiledi. Halat çekme dâhil olmak üzere çocuk oyunları ile gönüllerince eğlendi.

BAŞKA BİR DÜNYA MÜMKÜN

Eğitim-Sen Gebze Şube Başkanı Oğur Aydın ile şube yürütme kurulu üyeleri ve üye öğretmenler tüm konukları ile yakından ilgilenirken keyifli, mutlu saatler geçirmesi için çaba sarf etti. Başkan Oğur Aydın şenliğe gösterilen ilgiden çok memnun kaldıklarını belirtip düzenli olarak tekrarlayacaklarını söyledi. Aydın, “Çocuklarımıza ve velilerimize sözümüz; biz, çocuklarımıza onurlu, aydınlık, mutlu bir gelecek bırakacağız. Bilimin, sanatın, sporun, özgür düşüncenin olduğu yerde şiddet, taciz, istismar değil insan haklarına saygı, sevgi, barış ve demokrasinin yeşereceğine olan inancımız ve umudumuz ile başka bir dünya mümkün diyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

KO-MEK Fotoğrafçılık Yarışması’nın sonuçları açıklandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları, kursiyerlerinin eğitim motivasyonunu, bünyesinde açtığı yarışmalarla desteklemeyi sürdürüyor. KO-MEK Fotoğrafçılık branşı kursiyerleri arasında açılan ödüllü fotoğraf yarışması da bu motivasyona adeta güç kattı. Şubat ayında düzenlenen yarışmanın sonuçları açıklanarak, dereceye girenler belli oldu. “Kocaeli’nde Doğa ve Mekan” temalı fotoğraf yarışmasında Gebze Kurs Merkezi kursiyeri Ahmet Kurtuluş birinci oldu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ